İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

TELOKOM ŞEHİT VE GAZİ AİLELER İÇİN İNDİRİM.

      Tüm Ev Telefonu ve Evde İnternet kampanya ve abonelik paketleri üzerinden %25 indirim sunulacaktır.

        Ev Telefonu ve Evde İnternet kampanya ve abonelik paketi üzerinden %25 indirim talebi için Türk Telekom ofislerine başvurulması gerekmektedir.

 

 

MOBİL

Faturalı Destek Tarifeleri

 

Türk Telekom’dan Engelli, Gazi ve Şehit Yakınlarına özel avantajlı fiyatlarla Faturalı Destek Portföy;

 

Destek Tarifeler Ücretlendirme

 

 

Destek Prime 10GB ve Destek Prime 15GB tarifelerimize gelen müşterilerimize, MuudPremium Üyelik, Türk Telekom Bulut 150GB ve Türk Telekom WiFi 10GB paketleri Prime Ayrıcalık kampanyası ile 24 ay boyunca ücretsiz!

Destek Prime 10GB ve Destek Prime 15GB tarifelerinde yeni gelen müşterilere ilk üç aya özel ek 30GB cepten internet hediye.

 

Destek 3GB ve Destek 5GB Tarifeleri’ne kaydolan müşteriler, tarifeye kayıt tarihlerinden itibaren SMS ya da Müşteri Hizmetleri aracılığıyla 12 + 12 olacak şekilde toplamda 24 fatura dönemi boyunca Şirketimizce sunulmakta olan faturalı tarifelerde kalacaklarına dair taahhütte bulunabileceklerdir. Tarifeye gelip belirtilen kanallar aracılığıyla taahhüt veren müşteriler ilk 12 fatura dönemi boyunca tarifenin taahhütsüz aylık ücreti üzerinden 10,50 TL indirim, ikinci 12 fatura dönemi boyunca tarifenin aylık ücreti üzerinden 4,90 TL indirim hakkı kazanacaktır.

 

Destek Prime 10GB ve Destek Prime 15GB Tarifesi’ne kaydolan müşteriler, tarifeye kayıt tarihlerinden itibaren SMS ya da Müşteri Hizmetleri aracılığıyla 12 + 12 olacak şekilde toplamda 24 fatura dönemi boyunca Şirketimizce sunulmakta olan faturalı tarifelerde kalacaklarına dair taahhütte bulunabileceklerdir. Tarifeye gelip belirtilen kanallar aracılığıyla taahhüt veren müşteriler ilk 12 fatura dönemi boyunca tarifenin taahhütsüz aylık ücreti üzerinden 14 TL indirim, ikinci 12 fatura dönemi boyunca tarifenin aylık ücreti üzerinden 8,40 TL indirim hakkı kazanacaktır.

 

 

Faturalı Destek Portföyü’den Kimler Yararlanabilir?

 

  Engelliler, harp ve vazife şehitlerinin eş ve çocukları, gaziler ilgili durumlarını gösterir belge ile başvurmaları ve engelli/gazi/şehit yakını olma belgelerini iletmeleri durumunda bireysel müşterilerimiz tarifelerden faydalanabileceklerdir.

 

  Tarifelere numara taşıma, yeni hat tesisi, Şirketimizce sunulmakta olan ön ödemeli ve faturalı tarifelerden geçiş yoluyla ilgili evrakları iletmeleri durumunda kayıt olunabilecektir.

 

  Bireysel Destek Faturalı Tarifelerinden kampanyalarında %30 indirimden engelli, gazi ve şehit yakını olma belgesi ile sadece 1 (BİR) kişi yararlanabilir. Yakınları kapsamında 1. Dereceden yakınları (Anne, Baba, Çocuk, Kardeş, Eş ) faydalanabilir.

  Abonelik başvurusu tek kullanıcı üzerinden gerçekleştirilecektir. Abonelik başvurusu engelli ve gazi tarafından yapılacaksa, abonelik engelli ve gazi üzerine gerçekleşecektir. Eğer Engelli, şehit ve gazinin yakını abonelik için başvurursa indirimden faydalanabilecek ve abonelik başvuran kişi üzerine gerçekleşecektir. 

 

  Destek Tarifelerinden yararlanmak isteyen Mevcut Türk Telekom engelli, gazi ve şehit yakınları müşterilerimizin talepleri Türk Telekom Bayi ve ofislerimiz aracalığıyla alınacak olup, evrakların taranarak Müşteri Hizmetleri’ne ulaştırılması gerekmektedir. Destek Tarife geçiş işlemleri evrak kontrolü ardından Müşteri Hizmetleri tarafından yapılacaktır.

 

 

       Talep Edilen Evraklar Nedir?

 

Mevcut abonelik evraklarına ek olarak; 

 

Engelli ve Gaziler için gerekli belgeler;

·       Engelli/Gazi kimlik kartı/Engelli seyahat kartı veya Sağlık Kurulu Raporu*

·       Açık Rıza Belgesi

Gazi ve Şehitlerin 1. dereceden yakınları için gerekli belgeler;

·       Gazi ve Şehit yakını müşteriye ait Emekli Sandığı Serbest Kartı veya SGK Ücretsiz Seyahat Kartı

·       Gazi nüfus cüzdanı veya T.C. Kimlik Kartı

·       Yakınlığını belgeleyen Vukuatlı Nüfus Kayıt Örneği

·       Açık Rıza Belgesi

 

 

 

Detaylar

 

  Türk Telekom’dan Engelli, Gazi ve Şehit Yakınlarına özel avantajlı fiyatlarla Faturalı Destek Portföy oluşturulmuştur. Destek tarifelerine gelen müşteriler için fiyatlar %30 indirimli oluşturulmuş olup ek bir tanımlamaya ihtiyaç bulunmamaktadır

  Tarifelerden 12+12 fatura dönemi boyunca indirimli yararlanmak için aktivasyonun ardından “SOZ” yazıp 5555’e SMS göndererek, taahhüt verilmelidir. (SMS ya da Müşteri Hizmetleri aracılığıyla taahhütte bulunulabilir.)

 

  Tekliflerde sunulan her yöne dakikalar, yurtiçi olmak şartıyla şebeke içi, ev, iş, diğer operatörler ve anlaşmalı sabit telefonları kapsamaktadır.

 

  Tarifelerde aşım halinde yurt içi her yöne konuşma ücreti 56,70 Kr ve SMS ücreti 40,75 Kr olarak ücretlendirilir.

 

  Destek 3GB ve Destek 5GB Tarifeleri kapsamında sunulan cepte internet kullanım hakkı tükendiğinde, hatta tanımlı başka internet hakkı yok ise, internet kullanımları her 100MB için 9TL olarak ücretlendirilir. En fazla 6 kez tanımlanan 100MB sonrasında, internet erişimi fatura dönemi sonuna kadar durdurulur ve ek ücretlendirme yapılmaz.

 

  Destek Prime 10GB ve Destek Prime 15GB Tarifeleri kapsamında sunulan cepte internet kullanım hakkı tükendiğinde, hatta tanımlı başka internet hakkı yok ise, toplam 4 kez her biri 12 TL’den 500 MB internet paketleri otomatik olarak devreye girecek, sonrasında internet kullanımı hız düşümlü olarak kesintisiz 256 kbps hızla devam edecektir.

 

  Prime Destek 10GB tarifesindeki müşteriler İspark, Havabus, VIP Havalimanı Transferi kampanyalarından yararlanamaz, bunların dışındaki Prime ayrıcalıklarından yararlanabilirler.

 

  Prime Destek 15GB tarifesi Prime ayrıcalık kampanyalarından diğer Prime tarifeleri gibi yararlanabilir.

 

  Türk Telekom mobil numara ile üye olarak, e-dergi aylık aboneliği başlatılabilir. e-dergi mobil uygulaması yurtiçi kullanımlarında geçerli limitsiz ve sınırsız Türk Telekom mobil internet bulunduğu için kullanımlar tarife kotasından düşmemektedir.

 

  Destek Prime 10GB ve Destek Prime 15GB Tarifeleri’ne gelen müşterilerimiz Prime hizmet ve ayrıcalıklarından faydalanabilir.

 

  PRIME AYRICALIK yazıp 5555’e SMS gönderen Prime müşterilerimize 24 fatura dönemi boyunca ücretsiz Muud Premium Üyelik, Türk Telekom Bulut 150GB ve Türk Telekom WiFi 10GB paketlerinden faydalanacakları kampanya kodları iletilecektir.

 

  PRIME EK 30GB yazıp 5555’e SMS gönderen Prime müşterilerimize 3 fatura dönemi boyunca geçerli ücretsiz ek 30GB cepten internet faydası sunulacaktır.

 

  Faturalı Taahhüt Onay SMS’i 2 TL’dir.

 

  Faturalı tarifenin taahhüdüne uyulmadığında BTK kararları uyarınca cayma bedeli faturalandırılır.

 

  01.01.2019 tarihi ve sonrasında son 90 gün içerisinde İşletmeci ve İşbirliği faturalı, faturasız bir tarifeden ya da Kontrolü S.E.Ç. Tarifelerinden diğer operatörlere numarasını taşıyıp veya İşletmeci ve İşbirliği faturalı tarifelerden faturasız tarifelere ya da Kontrolü S.E.Ç. Tarifelerine geçip sonrasında bu tarifeye kaydolan müşterilerin ilk faturalarına bir kereye mahsus 30 TL kayıt ücreti yansıtılacaktır.

 

  Faturalı tarifelerde sunulan yurt içi faydaların geçerlilik süresi bir fatura dönemidir.

 

  Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.

 

 

Yorumlar kapatıldı.

Mission News Theme Compete Themes tarafından yapılmıştır.