İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

8 Mart Dünya Kadınlar Günü Kutlu Olsun

Ana deyince Zübeyde Hanım…
Eş deyince Hayme Hatun…
Mücadelede ise Şerife Bacı…
Kadın deyince akla fedakarlık gelir…
Kadın, gelecektir.
Kadın, sevgidir.
Kadın, eğitimdir.
Kadın; annedir, abladır, haladır, teyzedir…
Kadın , insandır..
Kadın, itibardır ..
Kadın , istikbaldir …
Kadın , istiklaldir
Kendine has özgündür
Yürek toprağında tektir,bitanedir.
Dağların şahikasıdır kadın,
Doğanın harikasıdır,
Bazen damla ama çoğu zaman Derya denizdir…
Kadın yeryüzünde merhametin, şefkatin, sevgi ve fedakârlığın sembolüdür.
Dünyadaki en zor mesleklerin başında gelen insan yetiştirme sanatının en güzeli “anne” vasfıyla icra edendir Kadın!
Aile kurumunun temel taşı, değerlerimizin temsilcisi, taşıyıcısı ve koruyucusudur Kadın!
Sosyal ve ekonomik hayattaki başarıları kadar, yetiştirdikleri nesillerle de geleceğimizin şekillenmesine herkesten daha çok katkıda bulunandır Kadın!
Dünyanın hiçbir yerinde görülmemiş mücadeleler veren Türk kadını, toplumumuzun yapısını güçlendirip, şekillendirerek, aile birliğinin en önemli unsuru olarak özverinin ve sevginin kaynağı olmuştur.
Başta aziz Şehitlerimizin kıymetli anne ve eşleri olmak üzere, Türkiye’yi yakan depremde hayatını kaybeden kadınlarımızın ve orada mücadele eden tüm kadınlarımızın
8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü içtenlikle kutluyor, sevginin, şefkatin ve fedakârlığın simgesi olan kadınlarımıza saygılarımı sunuyoruz.
Bir 9 kişi ve şunu diyen bir yazı 'DÜNYADA HİÇBİR MILLETIN KADINI "BEN ANADOLU KADININDAN DAHA FAZLA ÇALIŞTIM, MİLLETİMİ KURTULUŞA VE ZAFERE GÖTÜRMEKTE ANADOLU KADINI KADAR EMEK VERDİM. DİYEMEZ! TÜRKİYE IGBALEN Dünya Kadınlar Gününüz Kutlu Olsun Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği' görseli olabilir

Yorumlar kapatıldı.

Ένα από τα πιο σημαντικά κριτήρια για την προσέλκυση πελατών, που εκμεταλλεύεται η μεγάλη πλειοψηφία των στοιχηματικών εταιρειών, είναι τα μπόνους καλωσορίσματος. Έτσι και η National Casino, που δίνει μεγάλα πλεονεκτήματα σε όσους παίκτες επιλέξουν να κάνουν εγγραφή σε αυτήν. Αρχικά, προσφέρει σε όλους τους χρήστες μία προσφορά επιπλέον 100% των χρημάτων της πρώτης τους κατάθεσης, συν επιπλέον 100 δωρεάν περιστροφές στο παιχνίδι Avalon: The Lost Kingdom. Ωστόσο, δεν σταματάει εδώ. Είναι από τις λίγες εταιρείες που στηρίζουν και την δεύτερη κατάθεση του παίκτη. Προσφέρει μπόνους κατάθεσης 50% έως 200€/$ και ακόμη 50 δωρεάν περιστροφές στο παιχνίδι Johnny Cash.