İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

8 MART KADINLAR GÜNÜ KUTLAMASI.

Son güncelleme tarihi 16 Mart 2019

Türkiye’nin Dört Bir Yanından Gelen Şehit – Gazi Ailelerini Misafir Eden Konya,8 Mart Dünya Kadınlar Gününde Yılın Kadını Olarak Şehit – Gazi Ailelerini Seçti.
Konya Büyük Şehir Belediyesi,Necmettin Erbakan Üniversitesi ,Türkiye Harp Malulü Gaziler,Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Genel Merkezi ve Konya Mevlana Şubesi Tarafından Organize Edilen Program İle Şehit -Gazi Ailelerimiz Yılın Kadını Seçildiler.
“Vatan İçin Candan Geçen Kadınlarımız ” Programında,Şehit Jandarma Uzman Çavuş Mustafa Çizmeci’nin Eşine,Şehit Jandarma Üst Çavuş İbrahim Altuntaş’ın Annesine,Malul Gazi Merhum Ömer Çay’ın Eşine ve Şehit Ayhan Avcu ‘nun Eşine Şehit – Gazi Anneleri ve Eşleri Adına Yılın Kadını Payesi Takdim Edildi.
İl Protokolünün de Katıldığı Programda,Türkiye Harp Malulü Gaziler,Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Genel Başkanı Mustafa Işık Tarafından Yapılan Açılış Konuşmasından Sonra Sırasıyla,Konya Valisi Cüneyit Orhan Toprak,Konya Büyük Şehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay,Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Leyla Şahin Usta ve MHP Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Kalaycı Tarafından Selamlama Konuşması Yapıldı.

Yorumlar kapatıldı.