İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

ADANA ŞUBESİ YARARINA EL İŞİ SERGİ DÜZENLENDİ

Son güncelleme tarihi 29 Temmuz 2018

Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Adana Şubesi yararına, teknik direktör Sayın Ercan ALBAY’ın eşi Sayın Melek ALBAY tarafından el işi sergisi düzenlendi.

Sayın Melek ALBAY; Şehit ve Gazilerin toplumumuzda ayrı bir yere sahip olduğunu söyleyen ALBAY Bizler de farkındalık yaratmak ve her zaman şehit aileleri ve gazilerimizin yanında olduğumuzu hissettirmek amacıyla böyle bir hareket başlattık
Sergiden topladığımız yardımları Adana’da bulunan ve Resmi olan Şehit Aileleri ve Gaziler derneğine bağışladık, Çok duyguluyum. Kelimelerin kifayetsiz kaldığı anlardan birisini yaşıyoruz. Şehit ve gazilerin toplumumuzda apayrı bir yeri vardır. Türk Milleti şehit ve gazilerini hiçbir zaman unutmaz. “ dedi.

Dernek Başkanı olarak; Her zaman Şehitlerimize ve gazilerimize sahip çıkan, şehit yakınlarının yalnız olmadıklarını hissettiren Sayın Melek ALBAY ve ailesine teşekkür ediyorum. Bu milli birlik ve beraberliğimiz devam ettiği sürece yenemeyeceğimiz hiçbir güç yoktur.”

Bu sergimizde bizlere maddi destek sağlayan Adanaspor A.Ş alt yapı sorumlusu Sayın Eyüp ARIN’a , Adanaspor Basketbol Kulübü Başkanı Sayın Tevriz DURA’ya, 1954 Adanaspor taraftarlar derneği Başkanı Sayın Refik GÜL’e ve diğer tüm bağışçılarımıza Şahsım ve üyelerim adına teşekkür ederim.

Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Adana Şube Başkanı Muhammet ÇETİN

Yorumlar kapatıldı.