İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

AFYONKARAHİSAR GARNİZON KOMUTANLIĞI ERKAN BAŞKANI İKM. KD. ALB. ALİ İHSAN İMRE’DEN DERNEĞİMİZE ZİYARET.

 

AFYONKARAHİSAR GARNİZON KOMUTANLIĞI ERKAN BAŞKANI İKMAL KIDEMLİ ALBAY ALİ İHSAN İMRE’DEN DERNEĞİMİZE ZİYARET Afyonkarahisar İkmal ve Garnizon Komutanlığı Erkan Başkanı İkmal Kıdemli Albay Ali İhsan İMRE,, Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şubemizi ziyaret etti.

Resmi büyütmek için üzerini tıklayın…

AFYONKARAHİSAR GARNİZON KOMUTANLIĞI ERKAN BAŞKANI İKMAL KIDEMLİ ALBAY ALİ İHSAN İMRE’DEN DERNEĞİMİZE ZİYARET

Afyonkarahisar İkmal ve Garnizon Komutanlığı Erkan Başkanı İkmal Kıdemli Albay Ali İhsan İMRE,, Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şubemizi ziyaret etti.Derneğimiz ziyaretine gelen İkmal Kıdemli Albay Ali İhsan İMRE ‘ı, Dernek Başkanı Malül Gazi İsmail Kumartaşlı, Dernek Yönetim Kurulu Üyesi, Şehit Babaları ve Gaziler karşıladı.

Ziyarette, derneğimiz faaliyetleri hakkında İkmal Kıdemli Albay Ali İhsan İMRE’ye bilgiler veren Dernek Başkanımız İsmail Kumartaşlı, ziyarette hazır bulunan Şehit babaları ve Gazileri de tanıştırdı.

Dernek Başkanımız İsmail Kumartaşlı ve yönetimine başarılarının devamını dileyen İkmal Kıdemli Albay Ali İhsan İMRE; ” 5 yıldır Afyonkarahisardayım Şehitlerimizin bizlere emanetleri olan Aileleri ve Gazilerimizin her zaman yanında olduk ve bundan sonra da olmaya devam edeceğiz. Derneğimiz, bu ülkenin vatan olması uğruna hayatlarını kaybeden şehit ailelerimizi temsilen görev yapıyorlar. Onların her türlü ihtiyaçlarının karşılanmasında devletimiz ile ailelerimiz arasında bir köprü vazifesi icra ediyorlar. Bugüne kadar çok başarılı hizmetler yaptılar. Ailelere sahip çıkmak adına devletimiz ile olan ilişkilerin düzenlenmesi adına çok güzel işler yapıyorlar. Afyonkarahisar tarihi özelliği olan bir şehir, Afyonkarahisar bir şehitler diyarı. Şehitlerimizi burada rahmetle anıyor, Gazilerimize acil şifalar diliyorum” dedi.

Dernek Başkanımız İsmail Kumartaşlı ise ziyaretinin kendilerine onur ve gururun yanında ayrı bir çalışma şevki ve azmi kattığını belirterek, ziyaretten duyduğu memnuniyetini dile getirdi. Kumartaşlı, İkmal Kıdemli Albay Ali İhsan İMRE’ye dernek binasını gezdirerek, Şehitlerimiz ve Gazilerimiz hakkında bilgiler verdi.

Birlikte çektirilen hatıra fotoğrafının ardından Kumartaşlı tüm Şehit Ailelerimiz ve Gazilerimiz adına İkmal Kıdemli Albay Ali İhsan İMRE’ye  ziyareti nedeniyle teşekkür etti.

Yorumlar kapatıldı.