İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

AFYONKARAHİSAR ŞUBEDEN AMPUTE’NİN DÜNYA ŞAMPİYONLARI DERNEĞİMİZ’DE.

İbrahim Evren Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencilerinin “Şeker Tadında Doğa Yanımda” projesi kapsamında Afyonkarahisar’a davet edilen Ampute Milli Takım Antrenörü Uğur Özcan, takım kaptanı Osman Çakmak ve başarılı oyuncu Muhammet Yeğen Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube’sini ziyaret etti.

Resmi büyütmek için üzerini tıklayın…

AMPUTE’NİN DÜNYA ŞAMPİYONLARI DERNEĞİMİZ’DE

İbrahim Evren Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencilerinin “Şeker Tadında Doğa Yanımda” projesi kapsamında Afyonkarahisar’a davet edilen  Ampute Milli Takım Antrenörü Uğur Özcan, takım kaptanı Osman Çakmak ve başarılı oyuncu Muhammet Yeğen Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube’sini ziyaret etti.

Türk Milleti’nin gönlünde taht kuran, aldıkları şampiyonlukla tüm çevreler sevilen ve hemen her kesimin beğenisini kazanmış olan AmputeMilli Takımı Milli Takım Antrenörü Uğur Özcan, takım kaptanı Osman Çakmak ve başarılı oyuncu Muhammet Yeğenbaşkan Kumartaşlının misafiri oldu. Dernek binasında ağırlanan Dünya ve Avrupa şampiyonları dernek binasını gezerken dualar ederek duygulandı.Tüm şehitlerimize rahmet dilerken gazilerimize sağlık şifalar diledi.

Başkan Kumartaşlı ziaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek gururmuz,övüncümüz olan Ampute Futbol takımımızın kahraman ları bu gün Afyonumuzu ve derneğimizi şereflendirdi. Takım Antrenörü Uğur Özcan, takım kaptanı Osman Çakmak aynı zamanda bizim kader ortağımız kahraman gazimizdir.Ayrıca Takım Antrenörü Uğur Özcan ise Afyonkarahisar Çay ilçemizden gazimiz ve derneğimiz üyesidir.Kendileri ile gurur duyuyoruz Allah başarılarını ve sağlıklarını artırsın dedi.Ziyaret sonunda heyyete hatır olarak dernek rozeti takdim edildi.

Yaşadığı olaylarla hayat hikayesinde oldukça duygusal anılara sahip olan Ampute Milli Takım Kaptanı Osman Çakmak; “Vatani görevimi yaparken terör örgütünün döşediği mayın patlamasında sol ayağımı kaybettim ancak vatanım ve milletim için bir şeyler yapma isteğimi kaybetmedim. Ampute Milli Takımına seçildim ve bu ülke için yeşil sahada mücadele ederek Türk milletinin gücünü ve azmini dünyaya göstererek onları dize getirmenin mutluluğunu yaşadım. Bu başarıları elde ederken de kendimi her zaman yeniledim. Bu gün dernek binasında olmaktan son derece memnunum çok güzel bir dernek binası olmş emeği geçen herkese teşekkür ederim.”dedi.

 

Yorumlar kapatıldı.