İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

AFYONKARAHİSAR ŞUBEDEN DR.SAÇKAN VE İNAN’DAN DERNEĞİMİZE ZİYARET.

Afyonkarahisar Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Zekai İNAN ve Afyonkarahisar İl Sağlık Müdürlüğü Kamu Hastaneler Başkanı Op.Dr.Kadir Gökhan SAÇKAN Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı ve yönetim kurulu üyesi şehit aileleri ile gazileri ziyaret etti.

Resmi büyütmek için üzerini tıklayın…

DR.SAÇKAN VE İNAN’DAN DERNEĞİMİZE ZİYARET

Afyonkarahisar Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Zekai İNAN ve Afyonkarahisar İl Sağlık Müdürlüğü Kamu Hastaneler Başkanı Op.Dr.Kadir Gökhan SAÇKAN  Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı  ve yönetim kurulu üyesi şehit aileleri ile  gazileri ziyaret etti.

Başkan Kumartaşlı ziaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Dr.Saçkan ve İnan’a arı ayrı teşekkür ederek Afyonkarahisar Şehitleri,Gazileri ve Dernek çalışmaları hakkında bilgiler verdi.

Dr.Saçkan ve İnan her zaman Şehit ailelerimiz ve gazilerimizin hizmetinde olduklarını onlar için ne yapılsa az olduğunu belirterek bir ihtiyaç drumunda telefonlarının 24 saat açık olduğunu belirterek başarılar diledi.

Yorumlar kapatıldı.