İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

AFYON’LU GAZİMİZ TUNCAY ESENLİK TRAFİK KAZASI GEÇİRDİ.

Afyonkarahisar Fethibey kasabasından derneğimiz üyesi 20-05-1994 tarihinde tuncelide teröristler ile girdiği çatışma sonucunda malül gazi olan Malül Gazi J.Er Tuncay Esenlik trafik kazası yaptı.

Resmi büyütmek için üzerini tıklayın…

GAZİMİZ TUNCAY ESENLİK TRAFİK KAZASI GEÇİRDİ.

Afyonkarahisar Fethibey kasabasından derneğimiz üyesi  20-05-1994 tarihinde tuncelide teröristler ile girdiği çatışma sonucunda malül gazi olan Malül Gazi J.Er Tuncay Esenlik trafik kazası yaptı.

Kazadan sonra ilk olarak  dernek başkanımıza bilgi veren gazimizin ailesinin ve gazimizin yanına gelen başkanımız Kumartaşlı  Hastane tedavi ve müdehale süresince gazimizin yanından ayrılamadı.   

Bir açıklama yapan Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı Malul Gazi İsmail Kumartaşlı gazi abimiz üzücübir trafik kazası geçirdi,kaburga kemikleri kırık ve beyin filimleri çekildi doktorlarımız lk müdehaleyi  yaptı 3-4 gün hastanede kalacak bu süre içersinde tüm ihtiyaçları ile ilgileneceğiz ve gazimiz ile ailesinin yanında olacağız kendisine geçmiş oldun dileklerimi sunarım dedi.

Başkan Kumartaşlı ve Gazimiz Hastanede İken Olayı Duyarak Hastaneye Birçok Gazimiz Geldi.Gazi Tuncay Esenlik Beni Yaralı Halde Acildeyken Yalnız Bırakmayan Baküşkanım İsmail Kumartaşlı,Gazilerimiz Abdullah Şahin,Emre Öztürk,Muharrem Korkusuz’a Teşekkür Ederim Ben Onların Haklarını Asla Ödeyemem Dedi.

 

Yorumlar kapatıldı.