İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

AFYONLU ŞEHİT AİLELERİ VE GAZİLERDEN BAŞKAN SAFFET ACAR’A ŞEREF MADALYASI.

Son güncelleme tarihi 22 Kasım 2018

 

Türkiye Harp Malülü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği tarafından Dinar Belediye Başkanı Saffet Acar’a “Şeref Madalyası ve Onur Belgesi” verildi.

Resmi büyütmek için üzerini tıklayın…

ŞEHİT AİLELERİ VE GAZİLERDEN BAŞKAN SAFFET ACAR’A ŞEREF MADALYASI

Türkiye Harp Malülü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği tarafından Dinar Belediye Başkanı Saffet Acar’a “Şeref Madalyası ve Onur Belgesi” verildi.

Türkiye Harp Malülü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı, Dinar ilçe Temsilcisi Hasan Ceylan ve şehit aileleri ile gaziler Dinar Belediye Başkanı Saffet Acar’ı makamında ziyaret etti. Ziyarette Başkan Acar’a dernek faaliyetleri hakkında bilgi verildi. Türkiye Harp Malülü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı ve Dinar ilçe Temsilcisi Hasan Ceylan; Dernek üyelerine, Şehit Aileleri ve Gazilere vermiş olduğu desteklerden dolayı teşekkür ederek, “Dernek Şeref Madalyası ve Onur Belgesi” takdim ettiler. Dinar Belediye Başkanı Saffet Acar, Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı ve Dinar Temsilcisi Hasan Ceylan’ın çalışmalarını yakından takip ettiğini, birlikte uyum içinde örnek olacak bir şekilde çalıştıklarını belirtti. Başkan Saffet Acar yaptığı konuşmasında; “Şehit Aileleri ve Gazilerimiz başımızın tacıdır. Onlar için ne yapsak azdır. Onlara hizmet boynumuzun borcu, benim için asil bir görevdir. Ziyaretinizden dolayı ve beni bu madalyaya layık gördüğünüz için hepinize teşekkür ediyorum, her zaman emrinizdeyim.” Dedi.

Program hatıra fotoğrafı çekimi sonrasında son buldu.

 

Yorumlar kapatıldı.