İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Başkan Kumartaşlı Adli Yargı Adalet Komisyon Başkan’ı Ve 2. Acm Başkanı Hakim Fatih Serdar Köken’i Ziyareti.

 

 

 

 

Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı ve Şehit Aileleri,Gaziler Afyonkarahisar Adli Yargı Adalet Komisyonu Başkanı ve 2. ACM Başkanı Hakim Fatih Serdar Köken’e nezaket ziyaretinde bulundu.

Resmi büyütmek için üzerini tıklayın…

BAŞKAN KUMARTAŞLI ADLİ YARGI ADALET KOMİSYONU BAŞKANI VE 2. ACM BAŞKANI  HAKİM FATİH SERDAR KÖKEN’İ  ZİYARET ETTİ

Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı ve Şehit Aileleri,Gaziler Afyonkarahisar Adli Yargı Adalet Komisyonu Başkanı ve 2. ACM Başkanı  Hakim Fatih Serdar Köken’e nezaket ziyaretinde bulundu.

Adli Yargı Adalet Komisyonu Başkanı ve 2. ACM Başkanı  Hakim Fatih Serdar Köken’e Afyonkarahisar Şehit Aileleri ve Gazileri adına ,hayırlı olsun dileyen ve görevinde başarılar dileyen Kumartaşlı, Afyonkarahisar Şehit Gazileri,Dernek Faaliyetleri hakkında bilgiler verdi.

Adli Yargı Adalet Komisyonu Başkanı ve 2. ACM Başkanı  Hakim Fatih Serdar Köken,ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirirken ,devletimizin  güçlü olması ve vatandaşlarının da devletin yanında olmasının ne kadar önemli olduğunun vurgusunda bulunarak ,İlimizde güzel bir görev süreci geçirmek için bu güne kadar olduğu gibi bugünden sonra da çalışmaya devam edeceklerini ifade etti.Köken “Bu vesile ile tüm Şehitlerimize Allahtan Rahmet Diliyorum.Ailelerine Baş Sağlığı diliyorum.Bizler Aziz Şehitlerimiz sayesinde buralarda görev yapabiliyoruz.Onların emanetleri bizlerin baş tacıdır.Kapımız sizlere sonuna kadar açık telefonumuz 24 saat emrinizde bir isteğiniz olursa seve seve yerine getirmeyi bir borç biliriz” dedi. Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı  Adli Yargı Adalet Komisyonu Başkanı ve 2. ACM Başkanı  Hakim Fatih Serdar Köken’e görevinde başarılar dileyerek 2019 Afyonkarahisar Şehitler takvimi takdim etti.

Ziyarete Başkan Kumartaşlının yanısıra Şehit Babalarımız Mehmet Tankül,Musa Sağlam,Kıbrıs Gazisi Tahsin Koç,Malül Gazi Muarrem Korkusuz,Şehit Eşi Fahriye Çepni’de katıldı.

 

Yorumlar kapatıldı.