İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

BAŞKAN KUMARTAŞLI AİLESİ İLE ŞEHİT AİLELERİMİZİ ZİYARET EDİYOR.

Başkan Kumartaşlı ailesi ile şehit ailelerimizi yalnız bırakmıyor.Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit, Dul Ve Yetimler Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı Gazi İsmail Kumartaşlı ve 10-08-2016 tarihinde Şırnak’ın Uludere ilçesinde PKK’lı teröristlerin hain saldırısı sonucu şehit olan Şehit Piyade Er Tayfur Çankaya’nın ailesini diğer şehit aileelri ve Afyonkarahisar İkmal ve Garnizon Komutanlığı Merkez Komutanı Topçu Kd.Alb.Fatih Sağdıç’ın katılımı ile ziyaret etti.

Resmi büyütmek için üzerini tıklayın…

BAŞKAN KUMARTAŞLI AİLESİ İLE ŞEHİT AİLELERİMİZİ ZİYARET EDİYOR.

Başkan Kumartaşlı ailesi ile şehit ailelerimizi yalnız bırakmıyor.Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit, Dul Ve Yetimler Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı Gazi İsmail Kumartaşlı ve 10-08-2016 tarihinde Şırnak’ın Uludere ilçesinde PKK’lı teröristlerin hain saldırısı sonucu şehit olan Şehit  Piyade Er Tayfur Çankaya’nın ailesini diğer şehit aileelri ve Afyonkarahisar İkmal ve Garnizon Komutanlığı Merkez Komutanı Topçu Kd.Alb.Fatih Sağdıç’ın katılımı ile ziyaret etti.

Kumartaşlı: ” Acımız çok büyük, Allah bizlere sabır versin. Siz şehit ailemizin her zaman yanınızdayız.Şehidimizi bu gün anmak istedik.Allah Şehidimize ve Tüm Şehitlerimize rahmet eylesin mekanları cennet olsun” dedi. Çankaya ailesi ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek teşekkür etti.

Yorumlar kapatıldı.