İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

BAŞKAN KUMARTAŞLI ŞEHİT GAZİ AİLELERİNİ BİLGİLENDİRME TOPLANTISI YAPTI.

 

Türkiye Harp malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı Malül Gazi İsmail Kumartaşlı dernek binasında dernek üyesi olan Malül Gaziler ile dernek binasında buluşarak toplantı yaptı.

Resmi büyütmek için üzerini tıklayın…

BAŞKAN KUMARTAŞLI BİLGİLENDİRME TOPLANTISI YAPTI.

Türkiye Harp malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı Malül Gazi İsmail Kumartaşlı dernek binasında dernek üyesi olan Malül Gaziler ile dernek binasında buluşarak toplantı yaptı.

Türkiye Harp malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı Malül Gazi İsmail Kumartaşlı Malül Gazilerin sorunlarını dinleyerek gazilerin görüş ve önerilerini aldı.

Başkan Kumartaşlı; “Değerli Gazi arkadaşlarım,büyüklerim,küçüklerim bildiğiniz üzere yaklaşık 6 ay önce derneğimiz Genel Seçimleri yapıldı ve Genel Başkanımız eski Konya Şube Başkanımız Mustafa Işık oldu.Başkanlığa seçildikten sonra adeta enkaz halinde aldığı dernek genel merkezini düzeltmeye,tanıtmaya,eski yönetim sayesinde son 10 yıldır kaybettiği itibarın kazanılması için Asker,Siyasi,Birokrat devletimizin her kademesi ile iletişime geçerek camiamızın eksiklerini kanunlaştırmak için olanca gücü ile çalşıyor.Bizlerde Afyonkarahisarda siz üyelerimizi temsil noktasında çalışmalarımızı yapıyor üyelerimizin her tür sorunları ile ilgileniyoruz.Ülke genelinde ilklere imza atarak birçok faaliyet gerçekleştirdik.Bundan sonrad açalışmaya devam edeceğiz sizlerden de istiğimiz bize ve derneğimize sahip çıkın.Şimdi sizlerin aklına gelen söylemk istediğiniz,kanunlaşmasını istediğniz konunları bana yazdırmanızı rica ediyorum. Bu fikirleriniz ve istekleriniz denreğimiz genel merkezine gönderilecek ve çlışmalar ençok istenilen konular üzerinde yoğunlaşacaktır”dedi.

Dernek üyeleri gazler ise başkan Kumartaşlıya somnuna kadar güvendiklerini belirterek siz neredesiniz biz oaradayız bizler kader ortaklığı yapmış oln gaziler olarak sizin bizim derneğimizin başında haklarımızı savunmanız bizlere gurur veriyor.dediler.

Yorumlar kapatıldı.

Ένα από τα πιο σημαντικά κριτήρια για την προσέλκυση πελατών, που εκμεταλλεύεται η μεγάλη πλειοψηφία των στοιχηματικών εταιρειών, είναι τα μπόνους καλωσορίσματος. Έτσι και η National Casino, που δίνει μεγάλα πλεονεκτήματα σε όσους παίκτες επιλέξουν να κάνουν εγγραφή σε αυτήν. Αρχικά, προσφέρει σε όλους τους χρήστες μία προσφορά επιπλέον 100% των χρημάτων της πρώτης τους κατάθεσης, συν επιπλέον 100 δωρεάν περιστροφές στο παιχνίδι Avalon: The Lost Kingdom. Ωστόσο, δεν σταματάει εδώ. Είναι από τις λίγες εταιρείες που στηρίζουν και την δεύτερη κατάθεση του παίκτη. Προσφέρει μπόνους κατάθεσης 50% έως 200€/$ και ακόμη 50 δωρεάν περιστροφές στο παιχνίδι Johnny Cash.