İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Başkan Kumartaşlı Gazi Salih Pektaş Geçmiş Olsun Ziyaretinde Bulundu.

1993 yılında Bingöl karayolunda 33 Erin şehit edildiği olaydan yaralı olarak kurtulan Malül Gazi Salih Pektaş ve ailesini Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği İsmail Kumartaşlı ve ailesi ziyaret etti.

Resmi büyütmek için üzerini tıklayın…

BAŞKAN KUMARTAŞLI GAZİ SALİH PEKTAŞ GEÇMİŞ OLSUN ZİYARETİNDE BULUNDU.

1993 yılında Bingöl karayolunda 33 Erin şehit edildiği olaydan yaralı olarak kurtulan Malül Gazi Salih Pektaş ve ailesini Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği İsmail Kumartaşlı ve ailesi ziyaret etti.

Başkan Kumartaşlı her fırsatta Şehit Ailelerimiz ve Gazilerimizi yalnız bırakmıyor akşamları ev ziyaretleri ile onların gönüllerini alıyor.Son olarak geçtiğimiz günlerde ciddi bir rahatsızlık geçiren ve tedavi gören Malül Gazi Salih Pektaş’ı ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini sundu.

Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Dernek Başkanı İsmail Kumartaşlı ailesi ile gazimizi evinde ziyaret etti. Yakın ilgi ve alakalarından dolayı kendilerini çok iyi hissettiklerini, birlik ve beraberlik içerisinde bunların üstesinden gelinebileceğini belirten Malül Gazi Salih Pektaş ve Eşi Feride ablamız, başakan Kumartaşlıya teşekkür etti.

Kutsal vatanımız uğrunda canlarını seve seve ortaya koyan tüm güvenlik mensupları canımızdır, ciğerimizdir diyen Kumartaşlı, vatan için gazi olan tüm gazilerimize acil şifalar dilediğini belirtti. Vatanımızın bölünmez bütünlüğünü korumak adına şehit düşen tüm kardeşlerimize Yüce Allah’tan rahmet dileyerek sözlerine devam eden Başkan Kumartaşlı, tüm kederli ailelere başsağlığı ve sabırlar diledi.

Bu toprakların bedelinin ağır olduğunu vurgulayan Başkan Kumartaşlı, tüm kötü niyetli kişi ve örgütlerin bu topraklarda gözünün olduğunu, ama Türk güvenlik güçleri sayesinde bu toprakların korunduğunu ve bundan sonra da korunacağını belirtirken hiçbir terör örgütüne boyun eğilmeyeceğinin altını çizdi.

 

Yorumlar kapatıldı.