İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Başkan Kumartaşlı’ Gazi Yaşar Sezi’yi Evinde Ziyaret Etti.

Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı Iğdır’ın Aralık ilçesinde 25 Aralık 2018 tarihinde zırhlı askeri aracın devrilmesi sonucu yaralanan ilimiz Merkez Gebeceler Kasabası nüfusuna kayıtlı Meti timi mensubu İs.Uzm.Onb.Yaşar Sezi’yi ziyaret etti.

Resmi büyütmek için üzerini tıklayın…

BAŞKAN KUMARTAŞLI ŞEHİT AİLELERİ VE GAZİLERİ YALNIZ BIRAKMIYOR. ”GAZİ YAŞAR SEZİ’YE EVİNDE ZİYARET”

Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı Iğdır’ın Aralık ilçesinde 25 Aralık 2018 tarihinde zırhlı askeri aracın devrilmesi sonucu yaralanan  ilimiz Merkez Gebeceler Kasabası nüfusuna kayıtlı Meti timi mensubu İs.Uzm.Onb.Yaşar Sezi’yi ziyaret etti.

Iğdır’ın Aralık ilçesinde 25 Aralık 2018 tarihinde zırhlı askeri aracın devrilmesi sonucu 1 asker şehit oldu, 5 asker yaralandı.Yaralı  Aralık askerlerden bir tanesi ilimiz Merkez Gebeceler Kasabası nüfusuna kayıtlı Meti timi mensubu İs.Uzm.Onb.Yaşar Sezi yaralanmıştı.Kaza, 25-12-2018 tarihinde saat 09.30 sıralarında Aralık ilçesi Kurtömer Karakolu sorumluluk bölgesindeki B-20 sulama kanalı üzerindeki tali yolda mayın arama yapan askeri tim ile Başı Piyade Hudut Birliğinde görevli askerleri taşıyan Kobra-2 araç, yoğun sis ve yağış sebebiyle sürücünün direksiyon hakimiyetini kaybetmesiyle yoldan çıkarak kaza yaptı. Kazada ağır yaralanan bir asker Şehit olurken, bir askerimiz de ileri tetkik ve tedavi için Erzurum’a sevk edildi. Diğer 6 askerin durumu iyi olduğu için, tetkikleri ve tedavileri Iğdır Devlet Hastanesi’nde devam etti.Kazada yaralanan hemşerimiz İs.Uzm.Onb.Yaşar Sezi’nin kaburga kemikleri ve omutiliğinde kırıklar olduğu şifa ile iyileşmesi için istirhat verildiği başkan Kumartaşlı tarafından öğrenildi.

Başkan Kumartaşlı her zaman Şehit aileelrimiz ve Gazilerimizin yanında olmaya devam edeceğiz onların tüm sıkıntılarını dertlerini devletimizin yetkili mevkilerine ileterek çözüm noktasında yardımcı olacaklarını ekleyerek gazimize şifalar diledi.

Ziyretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Gazi Sezi “Sağ olsun Başkanımız hep bizler ile yakından ilgileniyor.Yaralandğım günden bu güne arar sorar,yol gösterir,fikir verir yardımcı olur.kendisine teşekkür ederim iyileşince görevime dönmeyi istiyorum”dedi.

Ziyarete Gazi Başkan Yardımcısı Emre Öztürk,Gazi Bülent Mesci,Gazi Ali Aral,Gazi Muharrem Korkusuz,Şehit Babalarımız Ömer Suna,Musa Sağlam,Mehmet Tankül katıldı.Gazimize acil şifalar dilediler.

Yorumlar kapatıldı.