İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

BAŞKAN KUMARTAŞLI’DAN DİNAR TEMSİLCİLİĞİNE ZİYARET.

Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit, Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı derneğimiz Dinar Temsilcisi Hasan Ceylan’ı ziyaret etti.

Resmi büyütmek için üzerini tıklayın…

BAŞKAN KUMARTAŞLI’DAN DİNAR TEMSİLCİLİĞİNE ZİYARET

Türkiye Harp Malulü Gaziler,  Şehit, Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı derneğimiz Dinar Temsilcisi Hasan Ceylan’ı ziyaret etti.

Türkiye Harp Malulü Gaziler,  Şehit, Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı derneğimiz Dinar Temsilcisi Hasan Ceylan’ı ziyaret etti.Ziyarette şehit ailelerimiz ve gazilerimiz ile görüşüldükten sonra derneğimiz Dinar Temsilcisi Hasan Ceylan ile Şehit aielerimiz ve gazilerimize madalyaları teslim etti.

Bir açıklama yapan Kumartaşlı ”Bizler ilimizde Şehit Ailelerimiz ve Gazilerimizin her zaman yanlarında olmaya her sorunları ile yakından ilgilenmeye çalışıyoruz bu hizmeti yaparken de bir ekip olarak çalışıyoruz İlimiz coğrafi  olarak çok büyük bir yapıya sahip hizmeti temsilcliklerimiz ile üyelerimize ulaşturmaya çalışıyoruz. Tabi Şube Başkanı olarak temsilciliklerimizin ihtiyaçlarını gidermek te bizim görevimiz Hasan başkan televizyon ihtiyacnın olduğunu söyleyince temin ettik ve tlelvizyonu bu gün derneğimize kurduk.Üyelerimizin ve temsilcilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak bizim asli görevimizdir.” Dedi.

Türkiye Harp Malulü Gaziler,  Şehit, Dul ve Yetimleri Derneği Dinar Temsilcisi Hasan Ceylan Başkan Kumartaşlıya teşekkür etti.

Yorumlar kapatıldı.