İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

BAŞKAN KUMARTAŞLI’DAN ŞIRNAK GAZİSİ P.SÖZ.ER MEHMET ÖZKURŞUN’A GATADA ZİYARET.

BAŞKAN KUMARTAŞLI’DAN ŞIRNAK GAZİSİ P.SÖZ.ER MEHMET ÖZKURŞUN’A GATADA  ZİYARET

İlimiz Sinanpaşa ilçesi Derban Kasabası nüfusuna kayıtlı olan P.Söz.Er Mehmet Özkurşun Şırnak’ta görev yapmakta iken 11-11-2018 tarihinde Şırnak Seslice mevkiinde teröristler ile girdiği silahlı çatışma sonucu yaralanmıştır. Halen GATA Araştırma Hastanesi’nde tedavi görmekte olan gazimize Başkan Kumartaşlı ve yönetim kurulu tarafından ziyarette bulunuldu.

Ziyarete Malül Gazi P.Uzm.Çvş.İsmail Kumartaşlı, Malül Gazi Mu.Çvş.Emre Öztürk, Malül Gazi, Malül Gazi Uzm.J.Çvş. Ertuğrul Demir,Malül Gazi J.Çvş.Şemsettin Atacan, Şehit babalarımız Musa  Sağlam,Mustafa Çınar  katıldı.

Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı Malul Gazi İsmail Kumartaşlı; “Allah birlik beraberliğimizi bozmasın, Mehmet kardeşime Allah’tan acil şifalar diliyorum İnşaallah yarın gazimiz kolundan ameliyat olacak ve ameliyattan sonra bir süre istirhat verilecek  sonraki aşamalarda gazimizin durumunu takip edeceğiz ve gerekli bilgilendirmeleri kendisine yapacağız.” dedi.

Ziyaret esnasında heyyet GATA Hastanesi Sosyal Hizmet Uzmanı Güneydoğu Yaralıları Sorumlusu İlgen Muşabakla da karşılaşarak karşılıklı bilgi alışverişinde bulundu.

 

Yorumlar kapatıldı.