İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

BURSA VALİSİ CANBOLAT’ A TEŞEKKÜR ZİYARETİ.

BURSA VALİSİ CANBOLAT’ A TEŞEKKÜR ZİYARETİ.

Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Bursa Şube Başkanı Metin ŞENOL ve yönetim kurulu Bursa Valisi Yakup CANBOLAT’ ı ziyaret ettiler.

Bursa Şube Başkanı Gazi Metin ŞENOL Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği, Türkiye Muharip Gaziler Derneği ve Bursa Emniyet Şehit Aileleri Derneği farklı yerlerde hizmet sunmaktaydılar. Bu projeyle dernekleri aynı çatı altında bir araya getirilerek hizmetlerini buradan yapacaklarını vatan savunmasında terörle mücadeleye askeri ve polisiyle birlikte nasıl mücadele verdiysek bu mücadelelerde şehit ve gazi olan ailelere hizmet vereceklerini ifade etti.

Bursa Şube Başkanı Gazi Metin ŞENOL Sayın Valimiz Yakup CANBOLAT bu projenin hayat bulması konusunda desteklerini esirgemediği için gazi ve şehit aileleri adına kendilerine dernek logosu ile anıt ın görselli olan tabloyu taktim edip desteklerinden dolayı da teşekkür ettiklerini söyledi.

Yorumlar kapatıldı.

Ένα από τα πιο σημαντικά κριτήρια για την προσέλκυση πελατών, που εκμεταλλεύεται η μεγάλη πλειοψηφία των στοιχηματικών εταιρειών, είναι τα μπόνους καλωσορίσματος. Έτσι και η National Casino, που δίνει μεγάλα πλεονεκτήματα σε όσους παίκτες επιλέξουν να κάνουν εγγραφή σε αυτήν. Αρχικά, προσφέρει σε όλους τους χρήστες μία προσφορά επιπλέον 100% των χρημάτων της πρώτης τους κατάθεσης, συν επιπλέον 100 δωρεάν περιστροφές στο παιχνίδι Avalon: The Lost Kingdom. Ωστόσο, δεν σταματάει εδώ. Είναι από τις λίγες εταιρείες που στηρίζουν και την δεύτερη κατάθεση του παίκτη. Προσφέρει μπόνους κατάθεσης 50% έως 200€/$ και ακόμη 50 δωρεάν περιστροφές στο παιχνίδι Johnny Cash.