İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

ÇUKURCA ŞEHİDİMİZ FATİH AK DUALAR İLE ANILDI.

31 Ekim 2016 tarihinde Hakkari Çukurca’da teröristlerin hain saldırısı sonucu şehit olan Çay Karacaörenli Şehidimiz Şehit P.Uzm.Çvş.Fatih Ak Şehadetlerinin ikinci yılında Çay Karacaören kasabasında dualar ile anıldı.

Resmi büyütmek için üzerini tıklayın…

ÇUKURCA ŞEHİDİMİZ FATİH AK DUALAR İLE ANILDI

31 Ekim 2016 tarihinde Hakkari Çukurca’da teröristlerin hain saldırısı sonucu şehit olan Çay Karacaörenli Şehidimiz Şehit P.Uzm.Çvş.Fatih Ak  Şehadetlerinin ikinci yılında Çay Karacaören kasabasında dualar ile anıldı.

Hakkâri Dağ ve Komd. Tuğ. K.lığı 5 nci Dağ ve Komd Tb. K.lığı 2 nci Dağ ve Komd Bl. K.lığı emrinde görevli iken 31-10-2016 tarihinde Şehit Asb.Çvş.Bahri UÇUŞ operasyonu kapsamında Hakkari ili Çukurca İlçesi Hisar Dağı Binlis Tepe bölgesinde PKK Terör Örgütü mensubu teröristlerle girdiği silahlı çatışma sonucu şehit olan şehidimiz şahadetlerinin ikinci yılında baba ocaklarında dualar ile anıldı.

Cuma namazına müteakip Şehit P.Uzm.Çvş.Fatih Ak Çay ilçesi Karacaören kasabasında Karacaören Belediye Başkanı Muhterem Algül ve Şehidimizin ailesinin ev sahipliğinde Karaca ören Düğün salonunda öğlen yemeği ikram edilerek dualar ile anıldı. Programa Afyonkarahisar Garnizon Komutanı Tuğg. Özdemir Şan adına Afyonkarahisar Merkez Komutanı Topçu Kd.Alb.Fatih Sağdıç, Afyonkarahisar Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Zekai İnan, Karaca ören Belediye  Başkanı Muhterem Algül,Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı, Daire Amirleri,Şehit Aileleri ve Gaziler ile Karaca ören Kasaba halkı katıldı.

Başkan Kumartaşlı Karaca Ören Belediye Başkanı Muhterem Algül’e ilgi ve alakasından dolayı teşekkür etti.

Program sonunda Komutan ve Başkan Kumartaşlı Karacaören Şehitlerimizden Şehit P.Uzm.Çvş. Mehmet ESEN’in rahatsız olan babası Şehit Babası İbrahim Esen’i ve Çay Devlet Hastanesinde tedavi gören Şehit J.Uzm.Çvş. Gökhan Şengül’ün annesi Şehit annesi Emine Şengül’ü ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini bildirdi.

Bir açıklama yapan Türkiye Harp Malülü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı “Tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyorum. Dualarımızı Allah kabul etsin şehitlerimizin mekânları cennet olsun” dedi.

 

Yorumlar kapatıldı.

Ένα από τα πιο σημαντικά κριτήρια για την προσέλκυση πελατών, που εκμεταλλεύεται η μεγάλη πλειοψηφία των στοιχηματικών εταιρειών, είναι τα μπόνους καλωσορίσματος. Έτσι και η National Casino, που δίνει μεγάλα πλεονεκτήματα σε όσους παίκτες επιλέξουν να κάνουν εγγραφή σε αυτήν. Αρχικά, προσφέρει σε όλους τους χρήστες μία προσφορά επιπλέον 100% των χρημάτων της πρώτης τους κατάθεσης, συν επιπλέον 100 δωρεάν περιστροφές στο παιχνίδι Avalon: The Lost Kingdom. Ωστόσο, δεν σταματάει εδώ. Είναι από τις λίγες εταιρείες που στηρίζουν και την δεύτερη κατάθεση του παίκτη. Προσφέρει μπόνους κατάθεσης 50% έως 200€/$ και ακόμη 50 δωρεάν περιστροφές στο παιχνίδι Johnny Cash.