İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

DARP EDİLEN GAZİ’DEN BÜYÜK BAŞARI.

Son güncelleme tarihi 4 Kasım 2019

Romanya’da düzenlenen 2019 Dünya Bilek Güreşi Şampiyonası’nda Millilerimizden bedensel engelliler müsabakalarında ikinci gününde SOL kol müsabakalarında Milli sporcularımızdan, erkeklerde + 90 kiloda Terörle Mücadele Gazisi Gazi OLCAY AVŞAR dünya 3. olup BRONZ madalya kazandı.
Bir sonraki günde gene milli sporcumuz, bedensel engelliler müsabakaların üçüncü gününde SAĞ kol müsabakaların erkeklerde + 90 kiloda mücadele eden Terörle Mücadele Gazisi Gazi arkadaşımız OLCAY AVŞAR ise Gürcü Tengizi Gazdeliani’ye kaybederek dünya 2. olup GÜMÜŞ madalyada kaldı.
Bir şampiyonada 2 madalya Bronz ve Gümüş madalya İle bizleri onurlandıran rengini şehit ve gazilerimizin kanından almış Al Bayrağımızı Romanya da düzenlen dünya şampiyonasında dalgalandıran Türkiye Harp Malülü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Ankara 1.nolu şube başkanlığımızın eski yönetim kurulu üyesi üyemiz Terörle mücadele Gazisi Gazi OLCAY AVŞAR arkadaşımıza ülkemize ve bizlere bu gururu yaşattığı için kendilerine Ankara 1. nolu şube başkanlığı olarak teşekkür ederiz.👏🇹🇷👏

Yorumlar kapatıldı.