İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Derneğimizin Kurucusu Enver PAŞA’nın Vefatının 98.Yılında Rahmet ve Dua ile Yad Ediyoruz.

Son güncelleme tarihi 7 Ağustos 2020

Harpten dönüp memleketlerine gitmek isteyen Gazilerin yol,ikmal ve iaşelerini sağlamak için 1915 Yılında derneğimizin kurulmasını sağlayan “Benim Türk’lük idealine daha büyük bir borcum vardı: Kanım… Burada ya şerefli, hür bir devletin gazileri olarak yaşayacağız ve ya bu uğurda öleceğiz… Ben; dağ başlarında, çöl enginliklerinde, yol kavşaklarında dövüşen yiğitlerin safına katılmak ve onları teşkilatlandırmak için yola çıkıyorum…

Bana dua ediniz.” diyen

Türk Tarihinin En Yürekli, En Cesur, En Atılgan Askerlerinden Olan, Büyük Turan Mücahidi, Turan Orduları Başkomutanı, Türkistan Cedid-Basmacı Hareketinin Lideri, Şehid-i Ala Gazi-i Namdar ENVER PAŞA’ ‘yı Şehadetinin 98. Yılında Rahmet ve Dua ile Yad Ediyoruz.
Ruhun Şad, Mekanın Uçmağ Olsun.

Mustafa IŞIK
Genel Başkan

Yorumlar kapatıldı.

Ένα από τα πιο σημαντικά κριτήρια για την προσέλκυση πελατών, που εκμεταλλεύεται η μεγάλη πλειοψηφία των στοιχηματικών εταιρειών, είναι τα μπόνους καλωσορίσματος. Έτσι και η National Casino, που δίνει μεγάλα πλεονεκτήματα σε όσους παίκτες επιλέξουν να κάνουν εγγραφή σε αυτήν. Αρχικά, προσφέρει σε όλους τους χρήστες μία προσφορά επιπλέον 100% των χρημάτων της πρώτης τους κατάθεσης, συν επιπλέον 100 δωρεάν περιστροφές στο παιχνίδι Avalon: The Lost Kingdom. Ωστόσο, δεν σταματάει εδώ. Είναι από τις λίγες εταιρείες που στηρίζουν και την δεύτερη κατάθεση του παίκτη. Προσφέρει μπόνους κατάθεσης 50% έως 200€/$ και ακόμη 50 δωρεάν περιστροφές στο παιχνίδι Johnny Cash.