İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Garnizon Komutanı Tuğg. Özdemir ŞAN’dan Geçmiş olsun Ziyareti.

25 Aralık 2018 tarihinde Iğdır ilinde askeri Kobra aracın devrilmesi sonucu yaralanan İs.Uzm.Onb.Yaşar Sezi’nin tedavi süresi baba ocağında devam ediyor.

Resmi büyütmek için üzerini tıklayın…

GARNİZON KOMUTANI TUĞG.ÖZDEMİR ŞAN’DAN “GEÇMİŞ OLSUN” ZİYARETİ

25 Aralık 2018 tarihinde Iğdır ilinde askeri Kobra aracın devrilmesi sonucu yaralanan İs.Uzm.Onb.Yaşar Sezi’nin tedavi süresi baba ocağında devam ediyor.

İlimiz Gebeceler kasabasındaki baba ocağında tedavisi ve iyileşme süreci devam eden yaralı İs.Uzm.Onb.Yaşar Sezi’ye İkmal ve Garnizon Komutanı Tuğgeneral Özdemir Şan ve Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı geçmiş olsun ziyaretinde bulundular.

Kaburga kemiklerinde ve omur iliğinde kırıkların olduğu İs.Uzm.Onb.Yaşar Sezi’yi ziyaret eden Tuğgeneral Özdemir Şan, Sezi’nin sağlık durumu hakkında bilgiler alarak hem İs.Uzm.Onb.Yaşar Sezi’ye hem de ailesine geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

Ziyarette İs.Uzm.Onb.Yaşar Sezi’nin sağlık durumu ve iyileşme süreci hakkında bilgiler veren İsmail Kumartaşlı, tüm sağlık hizmetlerinin seferber edildiğini belirterek, Sezi’nin 1 yaşında bir kızı olduğunu ve şu an için sağlık durumunun giderek iyiye gittiğini söyledi.

Ziyaretten dolayı büyük onur ve mutluluk duyduğunu belirten İs.Uzm.Onb.Yaşar Sezi ise Tuğgeneral Özdemir’e teşekkür ederken, yaralandığı andan ve baba ocağına geldiği günden bu yana kendilerine bir an olsun yalnız bırakmayan Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı’ya da minnetlerini bildirdi.

Tuğgeneal Özdemir, acil şifalar temennisinde bulunurken her zaman kapılarının açık olduğunu, taleplerinin her zaman değerlendirileceğini ifade etti.

Yorumlar kapatıldı.