İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

GARNİZON KOMUTANIMIZ VE BELEDİYE BAŞKANIMIZDAN ŞEHİT P.ÜTĞM.MURAT HASIRCIOĞLU’NUN AİLESİNE BAYRAM ZİYARETİ.

Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, Afyonkarahisar İkmal ve Garnizon Komutanı Tuğgeneral Özdemir Şan ve Şehit Aileleri Dernek Başkanı İsmail Kumartaşlı ile birlikte şehit ve gazi ailelerine bayram ziyaretinde bulundu.

Resmi büyütmek için üzerini tıklayın…
GARNİZON KOMUTANIMIZ VE BELEDİYE BAŞKANIMIZDAN ŞEHİT P.ÜTĞM.MURAT HASIRCIOĞLU’NUN AİLESİNE BAYRAM ZİYARETİ

Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, Afyonkarahisar İkmal ve Garnizon Komutanı Tuğgeneral Özdemir Şan ve Şehit Aileleri Dernek Başkanı İsmail Kumartaşlı ile birlikte şehit ve gazi ailelerine bayram ziyaretinde bulundu.

Şehit aileleri ve gazilerin her zaman yanında olan Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, Kurban Bayramı’nın üçüncü günü, üç şehit ailesi ile iki gazi ailesine bayram ziyaretinde bulunarak hayır dualarını aldı. Ziyarette, Belediye Başkanı Burhanettin Çoban’a eşi Emine Çoban, İkmal ve Garnizon Komutanı Tuğgeneral Özdemir Şan, eşi Semiha Şan ve Şehit Aileleri Derneği Başkanı İsmail Kumartaşlı ile eşi Emine Kumartaşlı eşlik etti.

“BAŞKANIMIZ HER ZAMAN YANIMIZDA”

İlk olarak, Kuzey Irak’a yapılan sınır ötesi operasyonunda şehit olan Şehit Er Yurdal Sayın’ın ailesine ziyaret eden Başkan Çoban, ziyarette Şehit Annesi Fatma Sayın ve şehidimizin kardeşleri ile bayramlaşarak sorunlarını dinledi. Daha sonra, Şırnak’ın Beytüşebap kırsalında 2012 yılında silahlı çatışmada şehit olan Şehit Üsteğmen Sami Çiftçi’nin ailesini ziyaret eden Başkan Çoban, son olarak Hakkari’nin Dağlıca kırsalında yine 2012 yılında silahlı çatışmada şehit olan Şehit Üsteğmen Murat Hasırcıoğlu’nun ailesini ziyaret ederek bayramlaştı.

Şehit ailelerine yapılan ziyaretin ardından heyet, Kıbrıs gazilerinden Tahsin Koç ve terörle mücadelede malul gazi olan Afyonkarahisar Şehit Aileleri ve Gaziler Dernek Başkanı İsmail Kumartaşlı’nın evini ziyaret ederek hayır duası aldı. Ziyaretten duydukları memnuniyeti ifade eden şehit aileleri ve gaziler ise, “Başkanımız her zaman yanımızda bizleri hiç yalnız bırakmıyor. Çalışmalarımızla yakından ilgileniyor. Kendisine bu hassasiyetinden dolayı teşekkür ederiz” diye konuştu.

 

 

Yorumlar kapatıldı.