İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

GAZİ DARP EDİLDİ.

Son güncelleme tarihi 8 Ekim 2019

TERÖR GAZİSİ DARP EDİLDİ.

2006 yılında Tunceli de eli kanlı PKK’nın kurduğu hayin tuzak sonucunda yaralanıp GAZİ olan Gazi OLCAY AVŞAR arkadaşımız 01.10.2019 saat 17 sularında Ankara Sincan ilçesinin Lale meydanında bulunan yolcu bekleme durağında araba beklerken kimlikleri belirlenmeyen 5 kişi tarafından darp edilmiştir.
Gazimiz OLCAY AVŞAR sonrasında orada bulunan çevredeki duyarlı vatandaşlarımız tarafından hastaneye kaldırılarak tedavisi altına alınmıştır. Hastaneye gelen
Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul Ve Yetimleri Derneği Genel Başkanı Mustafa IŞIK ve Yönetimi TBMM açılışına davetli olmasına rağmen davete gitmeyerek Gaziyi Hastanede Ziyaret ettiler. Geçmiş olsun dileklerinde bulundular. Gazi Darp raporu alıp Karakola gidip şikayetçi oldu Genel Başkan yapılan darp olayını kınadı bu olayların son bulmasını diledi. Başkan olayın Adli ve resmî kurumlara Bilgi vererek gerekli çalışmanın başlatıldığını söyledi.

Gazimiz OLCAY AVŞAR beye Allah’tan Acil şifalar dileriz.
Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul Ve Yetimleri Derneği Genel Merkez ve Ankara 1 nolu ve 2 nolu şubelerimiz ile beraber Olayın Takipçisi Olacağız. Kamu oyuna saygıyla duyurulur.

 

Yorumlar kapatıldı.