İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Genel Başkandan 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayram Açıklaması.

Son güncelleme tarihi 23 Mayıs 2020

19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramımız kutlu olsun.
Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün İstanbul’dan hareketle 19 Mayıs 1919 tarihinde Samsun’a ayak basmasıyla başlayan kurtuluş mücadelemizin ve ulusal egemenliğimizin başlangıcı, millet olarak yeniden şaha kalkışımızın hareket günü olan 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramımızın 101. yılını kutlamanın gurur, onur ve sevincini yaşıyoruz.

Bu yolculuk Türk milletininin yeniden uyandığı, emperyalizme başkaldırdığı, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün ya istiklal ya ölüm diyerek ulus egemenliğine dayanan tam bağımsız bir devlet kurma kararının yaşama geçirildiği gündür.

19 Mayıs 1919’da Samsun’da başlayan özgürlük hareketi tüm yurda yayılmış, milletimizin azim ve kararlılığıyla birleşerek, milli mücadele sonucunda zaferle taçlandırılmıştır.

Millî mücadelenin başlangıç tarihinin önemine istinaden ulu önder 19 Mayıs’ı Türk gençliğine armağan etmiş ve “Bir gün bu memleketi sizin gibi beni anlamış bir gençliğe bırakacağımdan dolayı çok memnun ve mesudum” derken Türk gençliğine olan güvenini de anlatmıştır.

19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramını en kalbi duygularla kutlar; Türk milletine güveni, zaferi ve yeniden doğuş meşalesini yakarak bu topraklara ebedi kalma mührünü
vuran, tüm dünyaya Türk’ün yılmaz gücünü kanıtlayan Başkomutan Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK’ü, kahraman silah arkadaşlarını, canlarını; vatan, bayrak, din ve millet uğruna çekinmeden feda eden tüm şehitlerimizi rahmet, minnet ve şükranla anıyorum.
Mustafa IŞIK
Genel Başkan

Yorumlar kapatıldı.

Ένα από τα πιο σημαντικά κριτήρια για την προσέλκυση πελατών, που εκμεταλλεύεται η μεγάλη πλειοψηφία των στοιχηματικών εταιρειών, είναι τα μπόνους καλωσορίσματος. Έτσι και η National Casino, που δίνει μεγάλα πλεονεκτήματα σε όσους παίκτες επιλέξουν να κάνουν εγγραφή σε αυτήν. Αρχικά, προσφέρει σε όλους τους χρήστες μία προσφορά επιπλέον 100% των χρημάτων της πρώτης τους κατάθεσης, συν επιπλέον 100 δωρεάν περιστροφές στο παιχνίδι Avalon: The Lost Kingdom. Ωστόσο, δεν σταματάει εδώ. Είναι από τις λίγες εταιρείες που στηρίζουν και την δεύτερη κατάθεση του παίκτη. Προσφέρει μπόνους κατάθεσης 50% έως 200€/$ και ακόμη 50 δωρεάν περιστροφές στο παιχνίδι Johnny Cash.