İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Genel Başkandan Anneler Günü Mesajı.

Son güncelleme tarihi 12 Mayıs 2020

Genel Başkandan Anneler Günü Mesajı.

Dünyaya gözlerimizi açtığımız andan itibaren
bizlerden sevgisini, emeğini, eksik etmeyen; iyi ve kötü günlerimizde daima yanımızda bulunan merhametli, şefkatli ve fedakâr annelerimiz en kıymetli varlıklarımızdır.
Hayattaki ilk öğretmenimiz annelerimizi; yılın sadece bir gününde değil, her gününde sevgi, saygı ve minnet duygularıyla anmak ve her zaman onların yanında olduğumuzu göstermek hepimizin başlıca görevidir.
Başta şehit ve gazi anneleri ile şehit ve gazi eşleri olmak üzere fedakâr annelerimizin
“Anneler Günü”nü kutlu olsun.
Çok kıymetli annelerimize sevdikleriyle birlikte sağlık ve mutluluk içerisinde huzur dolu bir ömür diliyor; ebediyete intikal etmiş bütün annelerimizi de saygı ve rahmetle anıyorum.

Mustafa IŞIK
Genel Başkan

Yorumlar kapatıldı.

Ένα από τα πιο σημαντικά κριτήρια για την προσέλκυση πελατών, που εκμεταλλεύεται η μεγάλη πλειοψηφία των στοιχηματικών εταιρειών, είναι τα μπόνους καλωσορίσματος. Έτσι και η National Casino, που δίνει μεγάλα πλεονεκτήματα σε όσους παίκτες επιλέξουν να κάνουν εγγραφή σε αυτήν. Αρχικά, προσφέρει σε όλους τους χρήστες μία προσφορά επιπλέον 100% των χρημάτων της πρώτης τους κατάθεσης, συν επιπλέον 100 δωρεάν περιστροφές στο παιχνίδι Avalon: The Lost Kingdom. Ωστόσο, δεν σταματάει εδώ. Είναι από τις λίγες εταιρείες που στηρίζουν και την δεύτερη κατάθεση του παίκτη. Προσφέρει μπόνους κατάθεσης 50% έως 200€/$ και ακόμη 50 δωρεάν περιστροφές στο παιχνίδι Johnny Cash.