İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

GENEL BAŞKANDAN BASIN AÇIKLAMASI

Son güncelleme tarihi 18 Ocak 2020

17 Aralık 2019 tarihinde Terörle Mücadele’de yaralanarak Gazi olan ve iş hakkını kullanarak çalışıp ikinci emeklilik hakkını kazanıp emekli edilen, 236 Gazinin maaşı SSK tarafından SEHVEN emekli edildiler denilerek kesilmiş ve emeklilikleri iptal edilmişti.
Genel Başkan Mustafa IŞIK, Yönetim Kurulu ve tüm Şube başkanları ile beraber 1,5 yıldır bu konunun çözümü noktasında sıkıntılar olduğunu ve adeta bu günün geleceğini önceden öngörmüş ve gerekli düzenlemeler için bakanlığa kanun teklifleri sunulmuş ve ivedilikle düzeltilmesi gerektiği anlatılmıştır.
Genel Merkezimiz Gazilerimizin maaşlarının kesildiği ilk günden beri konuyu her yönüyle takip etmiş, Tüm Şube’leriyle birlikte, illerde açıklama yapmış ve Tüm Şubeleri Ankara’da toplayarak Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı önünde basın açıklaması yaparak kamuoyu oluşturarak, öncülük etmiştir.
Aynı gün içerisinde Sayın Genel Başkan Mustafa IŞIK çözüm olarak Sayın Bakanla ve Cumhurbaşkanı Yardımcısı Sayın Fuat Oktay’la görüşerek bu konunun çözümü noktasında Gazilerin lehine sonuçlanacak bir kanun çıkacağı sözü verilmiştir.
Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Genel Başkanı Gazi Mustafa IŞIK, Tüm şube başkanları ve yönetim kurulları ile birlikte bu söze istinaden 24 Aralık’tan bugüne kadar devam eden süreçte kanunun nasıl olması ile ilgili, çalışmalar yürüterek ilgili kurum, kuruluş ve SSK uzmanları ile yapılan görüşmelerden sonra hazırlanan Taslak Çalışması ilgili kurum, kuruluş ve yetkililere teslim edilmiştir.
Hazırlanan kanun taslağı en kısa süre içinde meclise gelmesi, beklenmekte olup,
Genel Başkan Mustafa Işık ve 15 Şube Başkanı bugünden itibaren Mecliste konunun takipçisi olarak Partilerin Grup başkanvekilleri ve Milletvekilleriyle görüşmeler yaparak işin takipçisi olmaya devam edecektir.
Bu süre zarfında Kahraman Gazilerimizi metanetle süreci takip etmeye ve davet ediyoruz. Kamuoyuna Saygıyla duyurulur.

Yorumlar kapatıldı.

Ένα από τα πιο σημαντικά κριτήρια για την προσέλκυση πελατών, που εκμεταλλεύεται η μεγάλη πλειοψηφία των στοιχηματικών εταιρειών, είναι τα μπόνους καλωσορίσματος. Έτσι και η National Casino, που δίνει μεγάλα πλεονεκτήματα σε όσους παίκτες επιλέξουν να κάνουν εγγραφή σε αυτήν. Αρχικά, προσφέρει σε όλους τους χρήστες μία προσφορά επιπλέον 100% των χρημάτων της πρώτης τους κατάθεσης, συν επιπλέον 100 δωρεάν περιστροφές στο παιχνίδι Avalon: The Lost Kingdom. Ωστόσο, δεν σταματάει εδώ. Είναι από τις λίγες εταιρείες που στηρίζουν και την δεύτερη κατάθεση του παίκτη. Προσφέρει μπόνους κατάθεσης 50% έως 200€/$ και ακόμη 50 δωρεάν περιστροφές στο παιχνίδι Johnny Cash.