İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

GENEL BAŞKAN’DAN BASIN AÇIKLAMASI.

Son güncelleme tarihi 5 Kasım 2018

 

1 KASIM 2018 TARİHİNDE KENDİNİ YÜCE MİLLETİN VEKİLİ OLARAK GÖRMESİ GEREKİRKEN HADDİNİ AŞAN, CİHANGİR İSLAM ADLI KİŞİNİN AÇIKLAMALARI BİZ ŞEHİT AİLELERİ VE GAZİLERİ BÜYÜK ÜZÜNTÜYE BOĞMUŞTUR.
15 TEMMUZ AKŞAMI İKİ BATIL ÇATIŞTI DİYEREK İÇİNDEKİ PİSLİĞİ GAZİ MECLİSİN KÜRSÜSÜNE BOŞALTACAKSIN SONRADA BU MİLLETTEN BEKLENTİLER İÇİNE GİRECEKSİNİZ. 15 TEMMUZ HAİN DARBE GİRİŞİMİNİ; FETÖ AĞZIYLA BEDDUALAR EDEREK HAİNLERİ MAĞDUR GİBİ GÖSTERMİŞ VE HAİN GİRİŞİME KARŞI VERİLEN ŞANLI MÜCADELEYİ GÖRMEZDEN GELEREK ŞEHİTLERİMİZİN KEMİKLERİNİ SIZLATMIŞ, GAZİLERİMİZİN İSE O GÜNÜ TEKRAR YAŞAMALARINA VE YARALARINA TUZ BASILMASINA SEBEP OLMUŞTUR.
TÜRKİYE HARP MALULÜ GAZİLER, ŞEHİT DUL VE YETİMLERİ DERNEĞİ GENEL BAŞKANLIĞI OLARAK; DAHA ÖNCE BAŞKA TERÖR ÖRGÜTLERİ İÇİN METHİYELER DÜZEN, BU MİLLETİN VERGİLERİYLE MAAŞ ALIP HAİN EMELLER PEŞİNDE KOŞANLAR DA OLDUĞU GİBİ FETÖ TERÖR ÖRGÜTÜNÜ DE MEŞRU GÖRÜP MAĞDUR GÖSTERMEYE ÇALIŞANLARA ,
DIŞ GÜÇLERE MAŞA OLAN CİHANGİR İSLAM’A , DÜN OLDUĞU GİBİ BUGÜNDE HAK ETTİĞİ TOKADI YÜCE TÜRK MİLLETİ ER YADA GEÇ VURACAKTIR.
ADI GEÇEN MİLLETVEKİLİNİ ŞEHİT AİLELERİMİZ VE GAZİLERİMİZ ADINA ŞİDDETLE KINIYORUZ.
MUSTAFA IŞIK
GENEL BAŞKAN

Yorumlar kapatıldı.