İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Genel Başkandan Jandarma Teşkilatının 181 Yılı Kutlama Mesajı.

Son güncelleme tarihi 23 Haziran 2020

Güzel yurdun güvenliğinin emaneti ve adaleti olan;
haksızlıkla savaşıp, kötülüğü boğan,
en karanlık köşelerde güneş gibi doğan,
kahramanlar kahramanı yılmaz Türk jandarmasının 181. Yılı kutlu olsun.

Saymakla bitiremeyiz bu cennet vatanın güzelliklerini. Bakmaya doyamayız doğasına, kültürüne, tarihine. Bunca güzellikleri bizlerin huzurlu ve güvenli şekilde yaşamamızı sağlayan ve kendi hayatlarını bu uğurda feda eden kahramanları unutamayız, unutmamalıyız.

Atalarımızın emaneti bu güzel yurdu korumak için ant içen, bu vatan topraklarını, şanlı tarihimizi, bağımsızlık destanımızı her daim yaşatan, özgür vatanda şanlı ay yıldızımızı her daim dalgalansın diye bu emaneti koruyan kanun ordusu, adaletin bekçisi,
bu yıkılmaz kalenin surları, düşmana dur diyen güvenliği, hainlerin cezası,
zalimin karşısında adalet, vatanını seven milletine faydalı insanların ödülü, biz uyurken vatanı ve milleti koruyan kahramandır jandarma.

Bu uğurda hayatını feda eden bir mezar taşında şehit diye ismi yazılı,vücudundan bir parça bırakarak, tarihin sayfalarında ismi kazılı tüm şehit ve gazilerimizi rahmet ve minnetle anar jandarmamıza bu kutsal görevlerinde üstün başarılar dileriz.
Mustafa IŞIK
Genel Başkan

Yorumlar kapatıldı.

Ένα από τα πιο σημαντικά κριτήρια για την προσέλκυση πελατών, που εκμεταλλεύεται η μεγάλη πλειοψηφία των στοιχηματικών εταιρειών, είναι τα μπόνους καλωσορίσματος. Έτσι και η National Casino, που δίνει μεγάλα πλεονεκτήματα σε όσους παίκτες επιλέξουν να κάνουν εγγραφή σε αυτήν. Αρχικά, προσφέρει σε όλους τους χρήστες μία προσφορά επιπλέον 100% των χρημάτων της πρώτης τους κατάθεσης, συν επιπλέον 100 δωρεάν περιστροφές στο παιχνίδι Avalon: The Lost Kingdom. Ωστόσο, δεν σταματάει εδώ. Είναι από τις λίγες εταιρείες που στηρίζουν και την δεύτερη κατάθεση του παίκτη. Προσφέρει μπόνους κατάθεσης 50% έως 200€/$ και ακόμη 50 δωρεάν περιστροφές στο παιχνίδι Johnny Cash.