İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Genel Başkandan Kınama Mesajı.

Son güncelleme tarihi 2 Şubat 2019

Genel Başkanımız Mustafa IŞIK’tan KINAMA MESAJI !
Dünyanın her yerine Barışı,Huzuru götüren Türk Askeri birliğine ve Askeri ekipmanlarını bu saldırıyı yapanları şiddet ve nefretle kınıyoruz!
Bu nasıl bir çirkinliktir !
Duhok’ta yıllardır sizin emniyetiniz için nöbet tutan milletimizin gözbebeğine nasıl saldırırsınız ?
Türk askeri Türk milletinin canıdır.
Dün sefalet açlık,zulüm ve acizlik içinde sürünürken İşgalin esaretinden güç mü aldığınız zannediyorsunuz.
Ordumuzun her ferdinin giydiği ayakkabıya bile sizi muhtaç ederiz.
Sadece yeriniz dar değil aldığınız nefes bile size zor gelir.
Hangi çirkin oyunu oynarsanız oynayın. Türk milletinin yüreği olan Türk ordusunun varlığı Ortadoğu ve tüm dünyada hissedilmeye devam edecektir.
Birleşmiş milletler’den hiçbir ülke Ortadoğu ve dünya barışı için Türkiye kadar ne para harcamış ne de fedakarlık yapmamışken , Barış gücü Türk Askerine Dünyanın da sessiz kalmasını şehit aileleri ve gaziler Olarak kabul edilemez bir durumdur.
Şunu herkes bilmeli ki, Türkiye uluslararası hukuk çerçevesinde her türlü tedbiri alarak, Gerek Milli sınırlarımız içerisinde Gerek sınır ötesinde terörün her türlüsü ile mücadeleye devam edecek. Ülkemizin bekası ve her bir vatandaşımızın güvenliği için terörü mutlaka yok edecektir.”
Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Yorumlar kapatıldı.

Ένα από τα πιο σημαντικά κριτήρια για την προσέλκυση πελατών, που εκμεταλλεύεται η μεγάλη πλειοψηφία των στοιχηματικών εταιρειών, είναι τα μπόνους καλωσορίσματος. Έτσι και η National Casino, που δίνει μεγάλα πλεονεκτήματα σε όσους παίκτες επιλέξουν να κάνουν εγγραφή σε αυτήν. Αρχικά, προσφέρει σε όλους τους χρήστες μία προσφορά επιπλέον 100% των χρημάτων της πρώτης τους κατάθεσης, συν επιπλέον 100 δωρεάν περιστροφές στο παιχνίδι Avalon: The Lost Kingdom. Ωστόσο, δεν σταματάει εδώ. Είναι από τις λίγες εταιρείες που στηρίζουν και την δεύτερη κατάθεση του παίκτη. Προσφέρει μπόνους κατάθεσης 50% έως 200€/$ και ακόμη 50 δωρεάν περιστροφές στο παιχνίδι Johnny Cash.