İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

GENEL BAŞKAN’DAN MAZHAR ALANSON’A TEŞEKKÜRLER.

GENEL BAŞKAN MUSTAFA IŞIK; TEŞEKKÜRLER MAZHAR ALANSON
Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Genel Başkanı Malül Gazi Mustafa IŞIK gündeme dair açıklama yaptı. Işık; Sanatçı Mazhar Alanson’a teşekkür ederek “Bekliyorduk acaba biri çıkıpta bizim adımıza son günlerdeki saçmalıklara tepki gösterecek mi diye ve günler sonra Mazhar Alanson çıktı tepki gösterdi teşekkür ediyorum. Bizler Şehit aileleri ve Gaziler olarak her televizyon açtığımız da adeta travma yaşıyorduk. Bir Şehidimiz bu kadar gündemde kalmaz iken bir papağanın bu kadar abartılmasına tepkiliyiz. Bu olaya devlet büyüklerimizin de el atması lazım dedi.
Mazhar Alanson: Babayiğitler şehit oluyor, papağan kadar konuşulmuyor
Reyting canavarı Murat Özdemir tarafından işkenceye maruz kalan, gördüğü tedavi sırasında da ölen papağanın, medya tarafından gündem yapılması hakkında konuşan sanatçı Mazhar Alanson, “Kaç gündür bu mesele. Neler oluyor orada… Genç, babayiğit çocuk şehit olmuş, 6 aylık hamile karısı… Hayır, o öyle sayfada geçiyor. Papağan öldü, 1 haftadır Türkiye konuşuyor. ” dedi.
Şehitler konuşulmuyor, papağan konuşuluyor
Konser sırasında seyircileriyle sohbet eden Alanson, Murat Özdemir tarafından işkence edilen ve daha sonrasında ölen papağan hakkında, “Adam papağanı ezmiş, öldürmüş. Kaç gündür bu mesele. Neler oluyor orada. Genç, babayiğit çocuk şehit olmuş, 6 aylık hamile karısı. Hayır, o öyle sayfada geçiyor. Papağan öldü, 1 haftadır Türkiye konuşuyor. ” dedi.

Yorumlar kapatıldı.