İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Genel Başkandan Ramazan Şerif Açıklaması.

Son güncelleme tarihi 5 Mayıs 2020

On bir ayın sultanı, sosyal yardımlaşma ve dayanışmanın pekiştiği, sevgi, saygı ve kardeşlik duygularının daha da güçlendiği ramazan ayına girmiş bulunmaktayız.

Ramazan ayının diğer aylara oranla dini ve sosyal hayatımızda büyük önemi vardır. Zira insanları doğru yola ileten, ilâhî kelâm Kur’an-ı Kerim’in indirildiği bir ay olması ve içinde “bin aydan daha hayırlı olan Kadir Gecesi” nin bulunması, bu ayın manevi değerini daha da arttırmaktadır.

Tüm dünya ve ülkemiz üzerinde dolaşan olumsuzlukların son bulması için, günahlardan arınma, kurtuluşa erme, kimsesizi sevindirip, yoksula kol kanat germeli, yüce yaradana ramazan ayına tekrar kavuşturduğu için şükür etmeli,
bu vatana canlarını vererek ölümsüzleşen şehitlerimiz ile ebediyete intikal eden gazilerimize Kuran-ı Kerim okuyarak dua ederek ve hatim indirerek değerlendirmeliyiz.

Tüm şehit ailelerimiz ve gazilerimizin ramazan ayını kutlar, sağlıklı ve mutlu olarak sevdiklerinizle birlikte Ramazan Bayramına kavuşmanızı yüce yaradandan dilerim. Saygılarımla.
Mustafa IŞIK
Genel Başkan

Yorumlar kapatıldı.

Ένα από τα πιο σημαντικά κριτήρια για την προσέλκυση πελατών, που εκμεταλλεύεται η μεγάλη πλειοψηφία των στοιχηματικών εταιρειών, είναι τα μπόνους καλωσορίσματος. Έτσι και η National Casino, που δίνει μεγάλα πλεονεκτήματα σε όσους παίκτες επιλέξουν να κάνουν εγγραφή σε αυτήν. Αρχικά, προσφέρει σε όλους τους χρήστες μία προσφορά επιπλέον 100% των χρημάτων της πρώτης τους κατάθεσης, συν επιπλέον 100 δωρεάν περιστροφές στο παιχνίδι Avalon: The Lost Kingdom. Ωστόσο, δεν σταματάει εδώ. Είναι από τις λίγες εταιρείες που στηρίζουν και την δεύτερη κατάθεση του παίκτη. Προσφέρει μπόνους κατάθεσης 50% έως 200€/$ και ακόμη 50 δωρεάν περιστροφές στο παιχνίδι Johnny Cash.