İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Genel Başkanımız Mustafa IŞIK’tan Kandil Mesajı

Son güncelleme tarihi 19 Mayıs 2020 

 

 

 

 

 

 

Başı rahmet,ortası mağfiret sonu ise cehennemden kurtuluş olan Ramazan ayının son on gün içerisinde aradığımız Bin aydan daha hayırlı Kadir gecemize gelmiş bulunmaktayız.

Kulun Rabbine yakın olduğu gecelerin en önemlisi? Kendisine dua edenleri geri çevirmeyen, günahları bağışlayan, her şeyi bilen, gören ve duyan Yüce Allah’a duamızdır Ülkemizin birlik ve beraberliği bozulmasın,Vatanımıza ve milletimize oynanan kirli oyunların hepsi oynayanlara dönsün,Bundan sonra hiçbir güvenlik gücümüzün canı yanmasın,Aziz Türk milleti üzülmesin.Cenab-ı hak tüm dualarımızı kabul etsin.

Gün vardır, bin yıldan uzun gelir bize, Bir yıl vardır bir günden kısa gelir bize. Bire bin yazılan bu gecede dua edelim Rabbimize.

Yüce yaradan Şehitlerimize rahmet,kalanlarına kuvvet Gazilerimize şifa versin.

Başta şehit ailelerimiz ve Gazilerimiz olmak üzere Türkiye Cumhuriyetinin Kadir gecesi mübarek olsun.

Yorumlar kapatıldı.

Ένα από τα πιο σημαντικά κριτήρια για την προσέλκυση πελατών, που εκμεταλλεύεται η μεγάλη πλειοψηφία των στοιχηματικών εταιρειών, είναι τα μπόνους καλωσορίσματος. Έτσι και η National Casino, που δίνει μεγάλα πλεονεκτήματα σε όσους παίκτες επιλέξουν να κάνουν εγγραφή σε αυτήν. Αρχικά, προσφέρει σε όλους τους χρήστες μία προσφορά επιπλέον 100% των χρημάτων της πρώτης τους κατάθεσης, συν επιπλέον 100 δωρεάν περιστροφές στο παιχνίδι Avalon: The Lost Kingdom. Ωστόσο, δεν σταματάει εδώ. Είναι από τις λίγες εταιρείες που στηρίζουν και την δεύτερη κατάθεση του παίκτη. Προσφέρει μπόνους κατάθεσης 50% έως 200€/$ και ακόμη 50 δωρεάν περιστροφές στο παιχνίδι Johnny Cash.