İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

GENEL BAŞKANIMIZIN KIRIKKALE ŞUBESİ ZİYARETİ

Son güncelleme tarihi 18 Ekim 2018

GENEL BAŞKANIMIZ KIRIKKALEDE

Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Genel Başkanı Mustafa Işık tarafından Kırıkkale Şubesi ziyaret edildi.
43 Şubesi ve 24 Temsilciliği bulunan Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneğinin Mayıs ayında yapılan 16.Olağan Genel Kurulunda Genel Başkan olarak seçilen Mustafa Işık tarafından Kırıkkale Şubesi ziyaret edildi.
Düzenlenen ziyarette Şube Başkanı Rıfat Öcal’dan faaliyetleri ve üyelerin talepleri hakkında bilgi alan Genel Başkan Işık;
“Genel Başkanlık görevine seçildiğim günden itibaren vazife aşkı ile omuzlarımıza yüklenen sorumluluk bilinci ile Başta Şehitlerimizin aileleri ve Kahraman Gazilerimizin sorunlarının çözümü noktasında Genel Merkezimiz, Şubelerimiz ve Temsilciliklerimiz büyük çaba göstermektedir.
Kırıkkale Şubemize yaptığım hem teşekkür hem de istişare ziyaretim vesilesi ile Şube Başkanımız Rıfat Öcal ve Yönetimine teşekkür ederken, bir kez daha bütün Şehitlerimizi rahmetle, Gazilerimizi de şükranla anıyorum” dedi.

Yorumlar kapatıldı.

Ένα από τα πιο σημαντικά κριτήρια για την προσέλκυση πελατών, που εκμεταλλεύεται η μεγάλη πλειοψηφία των στοιχηματικών εταιρειών, είναι τα μπόνους καλωσορίσματος. Έτσι και η National Casino, που δίνει μεγάλα πλεονεκτήματα σε όσους παίκτες επιλέξουν να κάνουν εγγραφή σε αυτήν. Αρχικά, προσφέρει σε όλους τους χρήστες μία προσφορά επιπλέον 100% των χρημάτων της πρώτης τους κατάθεσης, συν επιπλέον 100 δωρεάν περιστροφές στο παιχνίδι Avalon: The Lost Kingdom. Ωστόσο, δεν σταματάει εδώ. Είναι από τις λίγες εταιρείες που στηρίζουν και την δεύτερη κατάθεση του παίκτη. Προσφέρει μπόνους κατάθεσης 50% έως 200€/$ και ακόμη 50 δωρεάν περιστροφές στο παιχνίδι Johnny Cash.