İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

HASSA GARNİZON KOMUTANI ŞEHİT ÇOCUKLARINI UNUTMADI.

Hassa’da 4 yıldır cansiperane şekilde vatan müdafaası yapan Garnizon Komutanı Üsteğmen Ömer Yıldırım, aynı zamanda gerçekleştirdiği sosyal sorumluluk faaliyetleriyle de tüm vatandaşların takdirini kazanıyor.
İlçenin sevilen simalarından olan Ömer Komutan, son olarak ilçede faaliyetlerini sürdüren Türkiye Harp Malulu Gazileri, Şehit, Dul ve Yetimleri Derneği Hassa Temsilciliğini ziyaret etti. Dernek yönetiminin tam kadro karşıladığı Üsteğmen Ömer Yıldırım, şehit çocuklarını bayramda sevindirdi.

Çocuklara Süper Ligi şampiyon tamamlayan Trabzonspor’un formasının yanı sıra kişisel gelişimlerine katkıda bulunması amacıyla satranç takımı da hediye eden Yıldırım, şehit ailelerinden hayır duası aldı.

YILDIRIM: ŞEHİTLER OLMASAYDI BİZ BU KADAR HUZURLU OLAMAZDIK”
Türkiye Harp Malulu Gazileri, Şehit, Dul ve Yetimleri Derneği Hassa Temsilciliğini ziyarette konuşan Hassa Garnizon Komutanı Üsteğmen Ömer Yıldırım, şehitlerin sayesinde vatan toprağı üzerinde huzurla yaşadıklarını belirtti. Yıldırım; “Ben 4 yıldır bu güzel ilçede görev yapıyorum. Bayramlar gibi milli ve manevi günlerde bu tür ziyaretler yapıyoruz. Bu bayramda da derneğinizi ziyaret ederek sizlerle buluşmak istedik. Ben her sene şampiyon olan takımın formasını çocuklarımıza hediye ederim.
Bu sezon da 8. şampiyonluğuna ulaşan Trabzonspor’un formasını şehit çocuklarımıza armağan etmek istedik. Bu vesileyle Trabzonspor’u da kutlamak isterim. Şehitlerimiz olmasaydı bizler bu vatan toprağı üzerinde bu kadar huzurlu olamazdık. Onlar iyi ki varlar. Biz onları her gün anarak bu ülkenin kıymetini bir kez daha anlayacağız ve görevimizi de severek yapacağız. Alah hepsine rahmet eylesin, sizlere de sabrı cemil ihsan eylesin. Hepiniz bizim için çok kıymetlisiniz. Bize bugün kapılarınızı yüreklerinizi açtınız. Allah hepinizden razı olsun. İnşallah çok daha güzel günlerde bir araya yeniden geliriz” şeklinde konuştu.

DERNEK YÖNETİMİNDEN YILDIRIM’A TEŞEKKÜR
Ziyarette tam kadro hazır bulunan dernek yöneticileri de ziyaretinden ve yaptığı jestten dolayı Hassa Garnizon Komutanı Üsteğmen Ömer Yıldırım’a şükranlarını sundular. Yapılan konuşmaların ardından Hassa Garnizon Komutanı Üstteğmen Ömer Yıldırım, şehit çocuklarına Trabzonspor formalarını ve satranç takımlarını hediye etti. Son derece samimi bir ortamda gerçekleşen ziyaret aile fotoğrafı çekimiyle sona erdi.

Yorumlar kapatıldı.