İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Işılay Optikten Örnek Davranış.

ÜYELERİMİZİN BİLGİSİNE…
Saygıdeğer Şehit Ailelerimiz ,Kahraman Gazilerimiz, Pendik Merkezde bulunan Işılay Optik sahibi sayın Ercan BAYRAKLI
kardeşim, Şehit ailelerimize ve gazilerimize çok özel indirimler yapacağını belirterek , tanıtım kartlarınızın gösterilmesinin yeterli olacağını ifade ettiler.
Vatanın bölünmez bütünlüğü için kahramanca mücadele eden ve bu uğurda şehit düşen kardeşlerimizin emanetleri Şehit Aileleri ve Kahraman Gazilerimize bizde elimizden geleni yapacağız ve yapmalıyız diyerek bu kampanyayı başlattı. Hangi tür gözlük alırsanız alın ,numaralı gözlük veya güneş gözlüğü her türlü markada özel indirim yapacak bu örnek ve duyarlı davranışı için kendisine teşekkür ediyoruz hayırlı ve bereketli işler diliyoruz.
Bundan sonra yerimiz burası.
Saygılarımla
Başkan
Oktay Kaya

Yorumlar kapatıldı.

Ένα από τα πιο σημαντικά κριτήρια για την προσέλκυση πελατών, που εκμεταλλεύεται η μεγάλη πλειοψηφία των στοιχηματικών εταιρειών, είναι τα μπόνους καλωσορίσματος. Έτσι και η National Casino, που δίνει μεγάλα πλεονεκτήματα σε όσους παίκτες επιλέξουν να κάνουν εγγραφή σε αυτήν. Αρχικά, προσφέρει σε όλους τους χρήστες μία προσφορά επιπλέον 100% των χρημάτων της πρώτης τους κατάθεσης, συν επιπλέον 100 δωρεάν περιστροφές στο παιχνίδι Avalon: The Lost Kingdom. Ωστόσο, δεν σταματάει εδώ. Είναι από τις λίγες εταιρείες που στηρίζουν και την δεύτερη κατάθεση του παίκτη. Προσφέρει μπόνους κατάθεσης 50% έως 200€/$ και ακόμη 50 δωρεάν περιστροφές στο παιχνίδι Johnny Cash.