İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Jandarma Genel Komutanı Kırıkkale Şubeyi Ziyaret Etti.

JANDARMA GENEL KOMUTANIMIZ DERNEĞİMİZDE.

Jandarma Genel Komutanımız Orgeneral Sayın Arif Çetin Tarafından Derneğimiz Ziyaret Edildi.

Valimiz Yunus Sezer, Garnizon Komutanımız Mehmet Ali Durmuş, Kırıkkale Belediye Başkanımız Mehmet Saygılı,İl Jandarma Komutanımız Uğur Özmen ve İl Müftümüz Şahin Yıldırım ile beraber gerçekleştirilen ziyarette Nur Cami İmam Hatibi Murathan Önder tarafından okunan Kur’an-ı Kerim ve İl Müftümüz Şahin Yıldırım tarafından yapılan dualar ile bütün Şehitlerimiz bir kez daha anıldı.
Dernek Başkanı Rıfat Öcal tarafından faaliyetleri hakkında bilgi verilen ziyarete;
Jandarma Genel Komutanı Çetin;
Kırıkkale’li hemşehrilerimizle, Şehitlerimizin aileleri ve Gazilerimizle birlikte olmaktan çok mutluyum.
Yüce Milletimiz,Kutsal Vatanımız ve Şanlı Bayrağımız uğruna hayatlarını seve seve feda eden Aziz Şehitlerimizi şükran ve minnetle anıyorum. Kahraman Şehitlerimizin ruhları şad olsun. Kahraman Gazilerimize de minnettarlığımızı ve şükranlarımızı sunuyorum.Gazilerimize Allah’tan şifalar diliyorum.
Hepimizin canı bu Vatan ve Millete feda olsun,canımız Şanlı Bayrağımıza armağan olsun.
Hepinizi saygı,sevgi ve hürmetlerimle selamlıyor,derneğimizin başkanına ve yönetimine başarılar diliyorum ” dedi.

Yorumlar kapatıldı.

Ένα από τα πιο σημαντικά κριτήρια για την προσέλκυση πελατών, που εκμεταλλεύεται η μεγάλη πλειοψηφία των στοιχηματικών εταιρειών, είναι τα μπόνους καλωσορίσματος. Έτσι και η National Casino, που δίνει μεγάλα πλεονεκτήματα σε όσους παίκτες επιλέξουν να κάνουν εγγραφή σε αυτήν. Αρχικά, προσφέρει σε όλους τους χρήστες μία προσφορά επιπλέον 100% των χρημάτων της πρώτης τους κατάθεσης, συν επιπλέον 100 δωρεάν περιστροφές στο παιχνίδι Avalon: The Lost Kingdom. Ωστόσο, δεν σταματάει εδώ. Είναι από τις λίγες εταιρείες που στηρίζουν και την δεύτερη κατάθεση του παίκτη. Προσφέρει μπόνους κατάθεσης 50% έως 200€/$ και ακόμη 50 δωρεάν περιστροφές στο παιχνίδι Johnny Cash.