İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Jandarma Komutanından şehit ailelerine bayram ziyareti.


OSMANİYE İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Zafer Tombul beraberinde eşi Aytül Tombul ile birlikte Ramazan Bayramı dolayısıyla şehit ailelerini ziyaret etti.
Albay Zafer Tombul ve eşi, Türkiye Harp Malulü, Şehit, Dul ve Yetimleri Derneği Osmaniye Şube Başkanı Durmuş Öksüz ile birlikte ilk olarak, 2006 yılında Bingöl’ün Genç İlçesi Yazkonağı kırsalında teröristlerce döşenen mayının patlaması sonucu şehit olan Jandarma Özel Harekat Tabur Komutanı Binbaşı Adil Karagöz’ün eşi Yasemin Karagöz’ü Raufbey Mahallesindeki evinde ziyaret etti. Korona virüs tedbirleri kapsamında sosyal mesafe kurallarına uygun şekilde gerçekleşen ziyarettin ardından, Alibeyli Mahallesinde ikamet eden Gazi Jandarma Uzman Çavuş Bülent Öz ve ailesi ziyaret edilip ramazan bayramları kutlandı. Dernek Başkanı Durmuş Öksüz, kıymetli şehit ailelerinin her zaman yanlarında olunduğunu ve onlara sonsuz saygı ve minnet duyduklarını dile getirdi. Şehit eşi Yasemin Karagöz ve Gazi Bülent Öz ise ziyaretlerinden dolayı Albay Zafer Tombul ve eşi Aytül Tompul ile Dernek Başkanı Durmuş Öksüz’e teşekkür ettiler.

Yorumlar kapatıldı.

Ένα από τα πιο σημαντικά κριτήρια για την προσέλκυση πελατών, που εκμεταλλεύεται η μεγάλη πλειοψηφία των στοιχηματικών εταιρειών, είναι τα μπόνους καλωσορίσματος. Έτσι και η National Casino, που δίνει μεγάλα πλεονεκτήματα σε όσους παίκτες επιλέξουν να κάνουν εγγραφή σε αυτήν. Αρχικά, προσφέρει σε όλους τους χρήστες μία προσφορά επιπλέον 100% των χρημάτων της πρώτης τους κατάθεσης, συν επιπλέον 100 δωρεάν περιστροφές στο παιχνίδι Avalon: The Lost Kingdom. Ωστόσο, δεν σταματάει εδώ. Είναι από τις λίγες εταιρείες που στηρίζουν και την δεύτερη κατάθεση του παίκτη. Προσφέρει μπόνους κατάθεσης 50% έως 200€/$ και ακόμη 50 δωρεάν περιστροφές στο παιχνίδι Johnny Cash.