İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

KAMU OYUNA SAYGIYLA DUYULUR.

Son güncelleme tarihi 30 Ekim 2018

KAMU OYUNA SAYGIYLA DUYURULUR !

Gittikçe Artan Bir çok istismarcı kişilerin PTT şubelerinde Sadaka Kutuları, Büyükşehir Belediye Sınırları içinde eski elbise kutuları olmak üzere , İş adamları aranarak Şehit ve Gazi çocuklarına burs verileceği söylenerek para karşılığı hediye kutuları gönderilerek , Şehit ve Gazilerin adını kullanarak dergi , gazete , mecmua gönderilerek abonelik yapılmaya çalışılmakta , Şehidin kanına ekmek doğrayarak Kermes , kampanya , etkinlik düzenlenmektedirler.

Böylesi çıkar peşinde koşan Dernek,Vakıf ve Kişilerin yaptıkları Şehit ailelerimizi ve Gazilerimizi rencide etmekte , onurlu duruşlarını zedelemektedir.Bizler dilenci değiliz . İstemekten daha çok Vatanına ,Milletine , Bayrağına , Canını , Bedenini , Kanını ve uzvunu vermiş Bundan sonrada nasıl bir katkı yapabiliriz , Devletimize nasıl faydalı olabiliriz diye düşünenleriz.

Milletimizden İstirhamımızdır. Maneviyatımızı ve hassasiyetimizi kullanarak haksız kazanç peşinde koşan , Bu ve Buna benzer kişi , kurum , kuruluşlara itibar etmeyin .
Unutmayalım ki ; Şehit Aileleri ve Gazilerimizin Para karşılığı satılan , abone yapılan , Dergi , mecmua , Gazete vb. yazılı bir ürünü , Yine para için göndermiş olduğu hediye paketi vs yoktur . İş yerlerine Sadaka kutuları koyarak para toplamaz . Eski Elbiselerinizi toplayıp satarak para elde etmez .Bunu yapanlarda Şehit ve Gaziyi temsil etmez edemez.

Sayın Cumhurbaşkanımızın 15 Temmuz 2018 de Külliyede yapmış olduğu konuşmasında “Şehit Yakınları ve Gaziler bana kardeşim mesafesindedir,onlara yapılan yanlışı şahsıma yapılmış sayarım,Ancak onlarda kendilerine yakışan duruşu,metaneti,onuru göstermelidirler” diyerek Şehit ve Gazi ailelerine hassasiyetini göstermiştir.

Bizlere düşen görevde Şehit Yakınlarımıza ve Gazilerimize yakışan Dik Duruşumuzla , Onurumuzla , Gururumuzla,İnandığımız kutsal değerlerimizle göstermektir.

Ulvi değerlerimizi hep ön planda tutarak Bu istismarcı menfaat düşkünleri ile bizlerinde mücadeleleri sonuna kadar devam edecektir.Kamu oyuna saygı ile bildiririm.

Mustafa IŞIK
Genel Başkan

 

Yorumlar kapatıldı.

Ένα από τα πιο σημαντικά κριτήρια για την προσέλκυση πελατών, που εκμεταλλεύεται η μεγάλη πλειοψηφία των στοιχηματικών εταιρειών, είναι τα μπόνους καλωσορίσματος. Έτσι και η National Casino, που δίνει μεγάλα πλεονεκτήματα σε όσους παίκτες επιλέξουν να κάνουν εγγραφή σε αυτήν. Αρχικά, προσφέρει σε όλους τους χρήστες μία προσφορά επιπλέον 100% των χρημάτων της πρώτης τους κατάθεσης, συν επιπλέον 100 δωρεάν περιστροφές στο παιχνίδι Avalon: The Lost Kingdom. Ωστόσο, δεν σταματάει εδώ. Είναι από τις λίγες εταιρείες που στηρίζουν και την δεύτερη κατάθεση του παίκτη. Προσφέρει μπόνους κατάθεσης 50% έως 200€/$ και ακόμη 50 δωρεάν περιστροφές στο παιχνίδι Johnny Cash.