İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Kastamonu Şubemiz’den İstanbul Gezi Programı

Derneğimiz Kastamonu Şube Başkanlığı ve İstanbul Avrupa Yakası Şube Başkanlığı ile ortaklaşa düzenlediğimiz İstanbul gezisini Şehit Aileleri ve Gazilerimizin yoğun katılımı ile gerçekleştirdik.

Gezi programında , Eyüp Sultan Camiindeki sabah namazıyla başlayıp sırasıyla, miniatürk gezisi, panorama 1453, Sultanahmet Camii, Ayasofya ,Edirnekapı Şehitliğindeki İstanbul B.Şehir Belediyesince düzenlenen anneler günü özel programı, rahmetli  Başbakanlarımızdan Adnan MENDERES’in aanıt mezarı, 8. Cumhurbaşkanımız Rahmetli Turgut ÖZAL’ın kabri, sahil ve İstanbul turu ile tamamladık.

Desteğini her zaman yanında hissteğimiz Kastamonu Belediye Başkanımız Sayın Tahsin BABAŞ başta olmak üzere , İstanbul B. Şehir Belediye Kültür Daire Başkanlığı personellerine, Derneğimiz Avrupa Yakası Şube Başakanımız, örnek çalışmalarını yakından atkip ettiğimiz , saygıdeğer kardeşim Sayın Önder ÇELİK ve değerli Yönetim Kurulu Üyelerine ,bu anlamlı geziye iştirak eden Şehit Ailelerimiz , Gazilerimiz ve şahsım adına sonsuz teşekkürler ediyoruz.

Yorumlar kapatıldı.