İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Kastomonu Şubeden Kırıkkale Şubeye Ziyaret.

KASTAMONU ŞUBEMİZ DERNEĞİMİZDE.

Çeşitli ziyaretler için Kayseri İlimizi ziyaret giden Kastamonu Şube Başkanımız Sayın Berat Satıoğlu ve Dernek üyeleri Kırıkkale’deki evlerini de ziyaret ettiler.
Kırıkkale Şubesinde sabah kahvaltısında bir araya gelen Kastamonu – Kırıkkale Şehit aileleri ve Gaziler birleri ile tanışıp dertleştiler.
Kastamonu Şube Başkanı Berat Satıoğlu yaptığı konuşmada;
“Kastamonu’lu Şehit ailelerimiz ve Gazilerimiz ile beraber ,Kırıkkale’li Şehitlerimizin ailelerimiz ve Gazilerimizi ziyaret etmekten duyduğumuz memnuniyeti ifade ediyoruz.
Ziyaretimiz vesilesi ile bütün Şehitlerimize Allah’tan rahmet,Gazilerimize sağlıklı uzun ömürler diliyorum.
Kırıkkale Şube Başkanımıza,yönetimimize ve üyelerimize teşekkür ediyorum” dedi.
Kırıkkale Şube Başkanı Rıfat Öcal’da yaptığı konuşmada ,Kastamonu Şube Başkanı Sayın Berat Satıoğlu ve üyelerine kendilerini ziyaret etmelerinden dolayı memnuniyetlerini dile getirirken bütün Şehitlerimizi ve Gazilerimizi rahmetle andı.
Öcal ” Türkiye Harp Malulü Gaziler,Şehit Dul ve Yetimleri Derneğimizin şuan itibari ile 44 Şubesi ve 32 temsilciliği ile Şehitlerimizin aileleri ve Gazilerimize hizmet etmeye çalışmakta.Dolayısı ile Şehitlerimizin ailelerinin ve Gazilerimizin Türkiye Genelinde 76 evi var.104 yaşındaki Derneğimizin Kırıkkale’deki evinde Kastamonu’lu kader arkadaşlarımız ile aynı ortamı paylaşmak bizlere de büyük onur ve güç vermiştir” dedi.

 

Yorumlar kapatıldı.