İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Malatya Yazıhan ilçe Kaymakamı BÜYÜKNALÇACALI’dan Şehit Ailelerine ve Gazilere Hüzünlü Veda.


 

KAYMAKAM  BÜYÜKNALÇACALI’DAN  ŞEHİT AİLELERİNE VE GAZİLERE HÜZÜNLÜ VEDA

Görev süresinin dolması sebebiyle geçtiğimiz günlerde Diyarbakır’ın Çınar İlçesi Kaymakamlığına atanan, Yazıhan İlçe Kaymakamı Sinem Güler Büyüknalçacalı, Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Malatya Şubesi Başkanı Mustafa Gözükara ve yönetim kurulu üyelerine veda ederek helallik istedi.

Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Malatya Şube Başkanı Mustafa Gözükara, Kaymakam Büyüknalçacalı’ya hitaben tüm Şehit Aileleri ve Gaziler adına yaptığı konuşmasında; Malatya’da görev yaptığınız süre içersinde tüm şehit ailelerinin ve gazilerin en içten duygularıyla birlikte, buraya geldiniz görev yaparken, bizim Şehit Ailelerimiz ve Gazilerimizin sevgisini, saygısını, dostluğunu, ablalığını, kardeşliğini ve her şeyden önce kalbini kazandınız. Görev sürenizi bitirdiniz gidiyorsunuz ama giderken, bu saymış olduğum meziyetlerin yanında Şehit Ailelerinin ve Gazilerin kalplerini de götürüyorsunuz. Biz her zaman sizin, siz her zaman bizim yanımızdasınız. Giderken kalbimizi de götürüyorsunuz. O yüzden Sayın Kaymakamım Nasıl siz bizlere kalbinizi bıraktınız, bizlerde sizlere kalbimizi veriyoruz. Bugüne kadar bizlere verdiğiniz değerli katkılarınızdan ve hizmetlerinizden dolayı, Derneğimiz, Şahsım, tüm Şehit Ailelerimiz ve Gazilerimiz adına teşekkür ediyorum. Yeni görevinizde başarılar diliyorum.”Dedi.

Şehit aileleri ve Gazilere hitaben konuşma yapan Kaymakam Büyüknalçacalı yaptığı konuşmasında; “Şehit ailelerine, Gazilerimize kişi olarakta, vatandaş olarakta, sade birey olarakta, ayrıca devlet görevi üzerimizde olduğu için bizne yapsak azdır. Bu uğur da bir şeyler yapıldıysa, yapılabildiysek bunlar zaten bizim görevimizdi. Biz bu görevimizi yapmakla mükellefiz. Eğer bu görevin yapılmasında bir şeyler ulaştırılabildiyse, bazı sıkıntılara çözüm bulabildiysek, görevimizi yerine getirebildiysek bunlarda sizlerinde katkısı çok. Dernek olarak siz bize yardımcı oldunuz, Bizde size yardımcı olduk. Bizim zaten görevimizdi onu yapmak durumundaydık. Siz bizim görevimizi yapmamıza yardımcı oldunuz.
Onun için ben size teşekkür ediyorum. Biz Şehit Ailelerini ve Gazilerimizi çok seviyoruz, sonsuza kadar da sevmeye devam edeceğiz. Çünkü onu bize hissettirdiniz. Hakkınızı helal edin. Sizlerin memlekette de hakkı çok, bizde de hakkı çok onun için helallik istiyoruz sizden. Çok teşekkür ediyorum. Hep iyi vesilelerle geleceğiz, gideceğiz inşallah. Her vesileyle de nerdeysek oraya hepinizi bekliyorum.”Şeklinde konuştu.
Ardından ziyaret hatıra fotoğrafı çekilerek sona erdi.
Şube
Başkan
Mustafa gözükara

Yorumlar kapatıldı.

Ένα από τα πιο σημαντικά κριτήρια για την προσέλκυση πελατών, που εκμεταλλεύεται η μεγάλη πλειοψηφία των στοιχηματικών εταιρειών, είναι τα μπόνους καλωσορίσματος. Έτσι και η National Casino, που δίνει μεγάλα πλεονεκτήματα σε όσους παίκτες επιλέξουν να κάνουν εγγραφή σε αυτήν. Αρχικά, προσφέρει σε όλους τους χρήστες μία προσφορά επιπλέον 100% των χρημάτων της πρώτης τους κατάθεσης, συν επιπλέον 100 δωρεάν περιστροφές στο παιχνίδι Avalon: The Lost Kingdom. Ωστόσο, δεν σταματάει εδώ. Είναι από τις λίγες εταιρείες που στηρίζουν και την δεύτερη κατάθεση του παίκτη. Προσφέρει μπόνους κατάθεσης 50% έως 200€/$ και ακόμη 50 δωρεάν περιστροφές στο παιχνίδι Johnny Cash.