İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

KIRIKKALE Lİ ŞEHİT MUHAMMET ÇOBBAN ANILDI.

 

ŞEHİT MUHAMMET ÇOBAN ANILDI.

23 Ekim 2018 tarihinde Mardin İli Dargeçit İlçe sınırlarında pkk terör örgütleri ile çıkan silahlı çatışma sonucu Şehitlik Mertebesine ulaşan Şehidimiz Jandarma Uzman Onbaşı Muhammet Çoban kardeşimiz anısına Şehidimizin eşi tarafından 40.günü vesilesi ile evlerinde yemek ikram edildi.
Henüz yirmi günlük evli olan Şehidimiz Jandarma Uzman Onbaşı Muhammet Çoban düzenlenen Askeri tören sonrası Çorum İlimizde son yolculuğuna uğurlanmıştı.
Düzenlenen programa Kırıkkale Valiliği Hukuk Müşaviri Ahmet Altun, Milliyetçi Hareket Partisi Kırıkkale Milletvekili Av. Halil Öztürk, Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı, İl Emniyet Müdürü Mahmut Çorumlu, İl Jandarma Komutan Vekili Yarbay Naim Çetinkaya Milliyetçi Hareket Partisi Kırıkkale İl Başkanı Erdal Baloğlu, İl Müftüsü Şahin Yıldırım, Aile, Çalışma ve Sosyal Politikalar İl Müdür Yardımcısı Ataman Sümer, Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Kırıkkale Şube Başkanı Rıfat Öcal ve Dernek üyeleri ve vatandaşlar katıldı.
Düzenlenen programda Boğaziçi Camii din görevlisi Veyis Kılıçarslan tarafından okunan Kuran ve İl Müftüsü Şahin Yıldırım tarafından yapılan dualarla Şehidimiz Muhammet Çoban ve tüm Şehitlerimiz dualarla anıldı. Ruhları Şad, Mekânları Cennet Olsun.

Yorumlar kapatıldı.