İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

KIRIKKALE ŞEHİT VE GAZİ AİLELERİNDEN ÇAD -OMSAKKAR KÖYÜNE SU KUYUSU

KIRIKKALE ŞEHİT – GAZİ AİLELERİNDEN ÇAD – OMSOKKAR KÖYÜNE SU KUYUSU.

Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Kırıkkale Şubesi farklı faaliyetlere imza atmaya devam ediyor.
Dernek üyeleri kendi aralarında topladıkları paralar ile Okulların açıldığı dönem ve sonralarında ihtiyaç sahibi öğrencilere giyim ve kırtasiye yardımı,Kamerun’ lu Müslüman kardeşlerimize Kurban bağışı,Muharrem Ayı vesilesi ile Aşure ikramı gibi faaliyetlerine bir yenisini daha eklediler.
Dernek üyeleri kendi aralarında topladıkları para ile Çad – Omsokkar Köyündeki Müslüman kardeşlerimizin kullanması amacı ile Su Kuyusu açtırdılar.
Dernek Başkanı Rıfat Öcal,Su Kuyusu açtırmak için katkı sağlayan Üyelerine ve bu faaliyetlerine aracılık yapan Kırıkkale Merhamet İslami Eğitim ve Yardım Derneği Başkanı Sayın Mustafa Sadıç ve yönetimine teşekkür etti.

Yorumlar kapatıldı.

Ένα από τα πιο σημαντικά κριτήρια για την προσέλκυση πελατών, που εκμεταλλεύεται η μεγάλη πλειοψηφία των στοιχηματικών εταιρειών, είναι τα μπόνους καλωσορίσματος. Έτσι και η National Casino, που δίνει μεγάλα πλεονεκτήματα σε όσους παίκτες επιλέξουν να κάνουν εγγραφή σε αυτήν. Αρχικά, προσφέρει σε όλους τους χρήστες μία προσφορά επιπλέον 100% των χρημάτων της πρώτης τους κατάθεσης, συν επιπλέον 100 δωρεάν περιστροφές στο παιχνίδι Avalon: The Lost Kingdom. Ωστόσο, δεν σταματάει εδώ. Είναι από τις λίγες εταιρείες που στηρίζουν και την δεύτερη κατάθεση του παίκτη. Προσφέρει μπόνους κατάθεσης 50% έως 200€/$ και ακόμη 50 δωρεάν περιστροφές στο παιχνίδι Johnny Cash.