İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

KIRIKKALE ŞUBEDEN OKULLARA ZİYARET.

HASAN ALİ YÜCEL OKULUNDAYIZ.

Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Kırıkkale Şubesi farklı faaliyetlerine devam ediyor.
Kırıkkale Şehit – Gazi Aileleri ile Hasan Ali Yücel İlköğretim Okulu Öğrencileri bir araya geldi.
Şehitlerimizin anneleri,eşleri ve Gazilerimizin eşleri tarafından örülen Atkı, Kaşkol ve Eldivenleri öğrencilere hediye etmek üzere Okul Müdürü Sayın Ömer Tanju Cihan’a teslim edildi.
Okulun spor salonunda Öğrenciler ile bir araya gelen Şehit – Gazi Aileleri Dernek tarafından hazırlanan Kırıkkale Şehit ve Gazilerinin bulunduğu slâyt gösterimi yapıldı.
Okul Müdürü Ömer Tanju Cihan tarafından yapılan konuşmada “öğrencilerimize Vatan ve Bayrak sevgisini aşılamak, Vatanımızı korumak uğruna kendilerini feda eden Şehitlerimizi, bedenlerinin bir bölümünü feda eden Gazilerimizi ve Şehitlerimizin aileleri ile tanıştırmak amacı ile bugün sizleri Okulumuzda ağırlamaktan mutluluk duymaktayız. Okulumuzu ziyaretiniz ve Öğrencilerimize hediyeleriniz için teşekkür ediyoruz. Dernek Başkanımız İle beraber geçtiğimiz yıl İlimiz Kaletepe Mahallesinde ikamet eden Şehitlerimizin ailelerini evlerinde ziyaret etmiştik, bu yıl da aynı faaliyetlerimize devam ederek Şehitlerimizin aileleri ile öğrencilerimizi bir araya getirmeye devam edeceğiz. Sizler bizim en önemli değerlerimizden birisiniz, Sizi unutmayacağız, unutturmayacağız” dedi.
Dernek başkanı Rıfat Öcal tarafından Öğrencilere Şehitlik, Gazilik ve Dernek hakkında bilgi verildiği ziyarette Hasan Ali Yücel İlköğretim Okulu Öğrencileri de Şehit – Gazi Ailelerine Derslerinde başarılı olma sözü verdiler.

Yorumlar kapatıldı.

Ένα από τα πιο σημαντικά κριτήρια για την προσέλκυση πελατών, που εκμεταλλεύεται η μεγάλη πλειοψηφία των στοιχηματικών εταιρειών, είναι τα μπόνους καλωσορίσματος. Έτσι και η National Casino, που δίνει μεγάλα πλεονεκτήματα σε όσους παίκτες επιλέξουν να κάνουν εγγραφή σε αυτήν. Αρχικά, προσφέρει σε όλους τους χρήστες μία προσφορά επιπλέον 100% των χρημάτων της πρώτης τους κατάθεσης, συν επιπλέον 100 δωρεάν περιστροφές στο παιχνίδι Avalon: The Lost Kingdom. Ωστόσο, δεν σταματάει εδώ. Είναι από τις λίγες εταιρείες που στηρίζουν και την δεύτερη κατάθεση του παίκτη. Προσφέρει μπόνους κατάθεσης 50% έως 200€/$ και ακόμη 50 δωρεάν περιστροφές στο παιχνίδι Johnny Cash.