İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Kırıkkale Valimizi Makamında Ziyareti.

Aziz Şehitlerimizin Değerli Aileleri ve Gazi Arkadaşlarımız İle Beraber Sayın Valimiz Yunus Sezer’i Makamında Ziyaret Ettik.
Derneğimizin Faaliyetleri Hakkında Bilgi Verdiğimiz Ziyarette Sayın Valimiz Yunus Sezer ” Her Fırsatta Yanınızdayız, Kapımız ve Gönlümüz Sizlere Her Zaman Açık” dedi.
Sayın Valimiz Tarafından İlimize Yakın Zamanda Kazandırılacak Olan ” Şehitler Anıtı” Projesi ve Yeri Hakkında Bilgi de Verildi.
Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Kırıkkale Şubesi Olarak Sayın Valimize Teşekkür Ediyor, Başarılar Diliyoruz.

Yorumlar kapatıldı.

Ένα από τα πιο σημαντικά κριτήρια για την προσέλκυση πελατών, που εκμεταλλεύεται η μεγάλη πλειοψηφία των στοιχηματικών εταιρειών, είναι τα μπόνους καλωσορίσματος. Έτσι και η National Casino, που δίνει μεγάλα πλεονεκτήματα σε όσους παίκτες επιλέξουν να κάνουν εγγραφή σε αυτήν. Αρχικά, προσφέρει σε όλους τους χρήστες μία προσφορά επιπλέον 100% των χρημάτων της πρώτης τους κατάθεσης, συν επιπλέον 100 δωρεάν περιστροφές στο παιχνίδι Avalon: The Lost Kingdom. Ωστόσο, δεν σταματάει εδώ. Είναι από τις λίγες εταιρείες που στηρίζουν και την δεύτερη κατάθεση του παίκτη. Προσφέρει μπόνους κατάθεσης 50% έως 200€/$ και ακόμη 50 δωρεάν περιστροφές στο παιχνίδι Johnny Cash.