İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Kırıkkale Yeni Emniyet Müdürü Derneğimize Ziyaret.

Kırıkkale İlimize Yeni atanan İl Emniyet Müdürü Sayın Günter Şenses tarafından Derneğimiz ziyaret edildi.

Ziyarette, Dernek ve faaliyetlerimiz hakkında bilgi alan Şenses Şehit aileleri ve Gaziler ile sohbet etti.
İl Emniyet Müdürümüz Sayın Günter Şenses “Cennet mekan Şehitlerimizin bize emanetleri olan kıymetli aileleri ve Gazilerimiz ile birlikte olmakla sonsuz huzur ve şeref duymaktayım.
Bu toprakları,ayrılmaz şekilde birbirine sımsıkı bağlayan Şehit ve Gazilerimiz bizim her daim teminatımız olmuştur.
Şehitlerimizin ailelerinin ve Gazilerimizin varlığına her zaman muhtacız ve İl Emniyet Müdürü ve Müdürlüğü olarak her fırsatta yanınızda olmaya devam edeceğiz.Bütün Şehitlerimizin ruhları şad olsun,Gazilerimiz rahat ve huzurlu olsun” dedi.
Türkiye Harp Malulü Gaziler,Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Kırıkkale Şubesi Olarak;
İl Emniyet Müdürümüz Günter Şenses’e ziyaretlerinden dolayı teşekkürlerimizi sunuyor,İlimizdeki görevlerinde başarılar diliyoruz.

 

Yorumlar kapatıldı.

Ένα από τα πιο σημαντικά κριτήρια για την προσέλκυση πελατών, που εκμεταλλεύεται η μεγάλη πλειοψηφία των στοιχηματικών εταιρειών, είναι τα μπόνους καλωσορίσματος. Έτσι και η National Casino, που δίνει μεγάλα πλεονεκτήματα σε όσους παίκτες επιλέξουν να κάνουν εγγραφή σε αυτήν. Αρχικά, προσφέρει σε όλους τους χρήστες μία προσφορά επιπλέον 100% των χρημάτων της πρώτης τους κατάθεσης, συν επιπλέον 100 δωρεάν περιστροφές στο παιχνίδι Avalon: The Lost Kingdom. Ωστόσο, δεν σταματάει εδώ. Είναι από τις λίγες εταιρείες που στηρίζουν και την δεύτερη κατάθεση του παίκτη. Προσφέρει μπόνους κατάθεσης 50% έως 200€/$ και ακόμη 50 δωρεάν περιστροφές στο παιχνίδι Johnny Cash.