İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

KIRIKKALE’Lİ MİLLETVEKİLİ HALİL ÖZTÜRK VE EŞİ ŞEHİT VE GAZİ AİLELERİNİ ZİYARET ETDİ.

ÖZTÜRK VE EŞİ ŞEHİT AİLELERİNİ ZİYARET ETTİ.

Milliyetçi Hareket Partisi Merkez Disiplin Kurulu Başkanı ve Kırıkkale Milletvekilimiz Sayın Halil Öztürk ve Eşi Serpil Hanımefendi Şehit Ailelerini Evlerinde Ziyaret Etti.
Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Kırıkkale Şube Başkanı Rıfat Öcal ve eşinin de katıldığı ziyaretlerde manevi destek sağlandı.
Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneğinin Genel Merkezi ve Şubelerinin Avukatı olan Serpil Hanımefendi tarafından Şehit Ailelerinin hakları konularında bilgilendirmeler de yapıldı.
Ziyaretler; Batman İli Hasankeyf İlçe sınırları içerisinde yol yapım çalışmalarının güvenliğini sağlayan Güvenlik Güçlerimizin Askeri araçlarının geçişi sırasında pkk terör örgütü tarafından daha önceden patlayıcının patlatılması sonucu 4 Ekim 2018 tarihinde Şehitlik mertebesine ulaşan Jandarma Uzman Çavuş Yahya Şen kardeşimizin Balışeyh İlçemize bağlı Akçakavak köyündeki ailesi ile başladı.
Sırasıyla,09 Ekim 2018 tarihinde, Hakkari İli Çukurca İlçesi Güven Dağı Askeri Üs Bölgesine pkk teröristleri tarafından yapılan saldırı sonucu Şehitlik mertebesine ulaşan Piyade Sözleşmeli Er Emre Güngör kardeşimizin ailesi,
23 Ekim 2018 tarihinde Mardin İli Dargeçit İlçe sınırlarında pkk terör örgütleri ile girilen silahlı çatışma sonucu Şehitlik mertebesine ulaşan Jandarma Uzman Onbaşı Muhammet Çoban kardeşimizin eşi,
6 Haziran 2016 tarihinde İstanbul Vezneciler semtinde hainlerin saldırısı sonucu Şehitlik mertebesine ulaşan Polis Memuru Emrah Pekdoğan kardeşimizin ailesi ziyaret edildi.
12 Ağustos 2017 tarihinde Tunceli İli Çiçekli Köyü İsimsiz Tepe mevkiinde pkk terör örgütü ile çıkan silahlı çatışma sonucu Şehitlik mertebesine ulaşan Jandarma Astsubay Çavuş Mehmet Yılmaz kardeşimizin eşi görev yaptığı Kırıkkale Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinde ziyaret edildi.
Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Kırıkkale Şubesi olarak Sayın Vekilimize ve Derneğimizin Avukatı Serpil Hanımefendiye teşekkür ediyoruz.

 

Yorumlar kapatıldı.