İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Kırıkkale’li Şehitler Anıldı.

BÜTÜN ŞEHİTLERİMİZİ ANIYORUZ.

Her yıl olduğu gibi bu yıl da bütün Şehit ve Gazilerimizi anısına Derneğimiz tarafından Aşure ve yemek ikramında bulunuldu.

Düzenlenen programa Vali Yardımcısı Emin Alıcı,Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı,Kırıkkale Belediye Başkan Yardımcısı Halil Danacı,İl Emniyet Müdürü Günter Şenses,Garnizon Komutanlığı Personel Albay Hüseyin Bülte,Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Hatice Uğurlu,Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Uğur Atar,Gençlik ve Spor İl Müdürü Haluk Kahraman,İl Müftü Yardımcısı Kübra Göker,İl Sosyal Etüt Proje Müdürü Hasan Gerem,Saadet Partisi İl Başkanı Faruk Vurgun,Kırıkkale Belediye Meclis Üyesi Yusuf Baran,İl Müftülüğü Hac ve Umre İşleri Şube Müdürü Nihat Ceylan,Şehit ve Gazi aileleri katıldı.

Programa katılanlara ve katkı sağlayanlara teşekkür eden Dernek Başkanı Rıfat Öcal tarafından yapılan konuşmada;
“Bugün Kerbela Şehitlerimizi anıyoruz.Bu vesile ile de ,Yüce Devletimizin bölünmez bütünlüğü uğruna Şahadet mertebesine ulaşmış tüm Şehitlerimizi ve Hak’kın rahmetine kavuşan Gazilerimizi de anıyoruz.
Bu programın hazırlanmasın için maddi destek sağlayan Dernek üyelerimizin,Yaylacık Kuran Kursu Hocamız Fatma Sarıbuğa ve arkadaşlarının hayırlarını Allah kabul etsin.
Ayrıca Aşure ve yemeğimizin hazırlanmasında yardımcı olan Kırıkkale Belediye Başkanımız Sayın Mehmet Saygılı ve emeği geçen Kırıkkale Belediyesi Yemekhane personeline teşekkür ediyoruz.” dedi.

Programda Şehit Cengiz Topel Cami İmam Hatibi Abdullah Tekin tarafından okunan Kuran ve yapılan dualar ile bütün Şehitlerimiz bir kez daha anıldı.

Yorumlar kapatıldı.