İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

KIRIKKALE’Lİ ÜNÜVERSİTELİ ÖĞRENCİLER YANIMIZDA.

ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİ YANIMIZDA.

İlimiz Türkan Hatun kredi Yurtlar Kurumunda kalan Üniversite Öğrencileri, Yurt Müdürü Bülent Yavuz ve Osmangazi Mahallesi Kocatepe Cami İmam Hatibi -Yurt Manevi Danışmanı Hasan Topraklı tarafından Derneğimiz, beraber de Şehitliğimiz ziyaret edildi.
Ülkemizin çeşitli İllerinden İlimiz Üniversitesinde çeşitli bölüm ve sınıflarından 20 Öğrenci ile gerçekleştirilen ziyarette Dernek Başkanı Rıfat Öcal tarafından Dernek faaliyetleri hakkında bilgi verildi. Şehitlerimizin aileleri ve Gazilerimiz ile tanışan gençlere Dernek üyeleri teşekkür edip, başarılar diledi.
Dernek tarafından öğrencilere ikram edilen yemek ve yapılan dualardan sonra Şehitlik ziyaretine geçildi.
Dernek Başkanı Rıfat Öcal tarafından Şehitlik hakkında öğrencilere bilgi verildi, Türkan Hatun Kredi Yurtlar Kurumu Manevi Danışmanı Hasan Topraklı tarafından okunan Kuran’ı Kerim ve yapılan dualardan sonra Şehitlerimizin kabirleri ziyaret edilerek programa katılan Şehitlerimizin ailelerine sabır ve başsağlığı dilekleri iletildi.
Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Kırıkkale Şubesi Olarak;
Türkan Hatun Kredi Yurtlar Kurumu Müdürü Bülent Yavuz’a, Yurt Danışmanı Hasan Topraklı’ya ve Gençlerimize ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyor, bütün öğrencilerimize başarılar diliyoruz.

Yorumlar kapatıldı.