İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Konya Bozkır İlçe Kaymakamlığa Şehit ve Gazilerin Resimleri Asıldı.

Bozkır Emniyet Amiri Ramazan Arlı’nın gayretleriyle Bozkır Kaymakamlık Binasına Bozkırlı Aziz Şehitlerimizin ve Kahraman Gazilerimizin resimleri asıldı.

Bozkırda görev yaptığı ilk günden itibaren camiamıza karşı gösterdiği duyarlılık ve anlayıştan dolayı Bozkır Emniyet Amirimize tesekkurlerimiz ileterek 106 Yıllık Derneğimizin logosunu ve ziyaret anı plaketini arz ettik.

Göreve gelir gelmez Bozkır Emniyet Amirliğine Şehit Polisimizin adını verilmesine vesile olan ve sehidimizin aziz hatırasını ebedileştiren Emniyet Amirimizin ataması Siirt ilimize çıktığından yarın Bozkır İlçemizden ilişik keserek yeni görev yerine gidecektir.

Kendisiyle sohbetimizde Anadolu’nun bu ücra köşesine gelirken mahrumiyet bölgesinde çalışacağını düşünerek ağlayarak geldiğini, ancak yiğit Bozkırlıları tanıdıkça şimdi de ilçeden ağlayarak ayrılacağını, çok güzel anılar bitirdiğini söyledi.

Bizde aziz vatanın bölünmez bütünlüğünü, milletimizin huzur ve refahını koruken canlarını ve nedenlerinden bir parçayı feda eden şehit ailelerimize ve kahraman Gazilerimize gösterdiği anlayıs ve duyarliliklardan dolayı teşekkür eder, yeni görev yerinin kendisine ve ailesine hayırlı olmasını dilerz. Bahtı açkl olsun.

Yorumlar kapatıldı.